Herbuś: bańka mydlana bez kompetencji?

Edyta Herbuś w programie Kuby Wojewódzkiego usiłowała udowodnić wszystkim widzom, że nie jest skandalistką, którą wykreowały brukowe media a normalną dziewczyną z Kielc. Przy okazji usłyszała parę szczerych słów na swój temat od Piotra Najsztuba.

 

Edyta spytana przez Kubę o to czy ma kogoś, odpowiedziała, że jest otwarta na nowe znajomości. Herbuś podkreśliła również, że nie zgodzi się nigdy na udział w sesji rozbieranej.

 

Ogólnie cały odcinek nie był zbyt interesujący, ale pewien fragment dyskusji i reakcja Edyty bardzo nas zaintrygowały. Gdy Kuba Wojewódzki próbował zasugerować Herbuś, że nie powinna grać w serialach i śpiewać, ponieważ nie wychodzi jej to najlepiej, Piotr Najsztub wtrącił się do dyskusji i poprosił Kubę, żeby powiedział Edycie prawdę. Gdy Kuba spytał się, o co mu chodzi, dziennikarz powiedział:

Kuba chce ci powiedzieć, że jesteś bańką mydlaną, która jest wyniesiona na fali popularności i nie posiada odpowiednich kompetencji.

Kuba szybko obrócił całą sytuację w żart, a Edyta nie odważyła się nic odpowiedzieć Najsztubowi. Dlaczego nie broniła się i nie próbowała wyprowadzić go z błędu? Czyżby miał rację? Oceńcie sami!

Więcej o:
Komentarze (123)
Herbuś: bańka mydlana bez kompetencji?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  CAŁA PRAWDA ale i tak ją uwielbiam (jako tancerkę oczywiście o_O)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  pfff ..
  co za ludzie to piszą ?
  ten kto to pisze, powinien napisać spytał, a nie 'spytał się'

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Eeee tam... Edyta ani nie umie śpiewać ani grać !
  tylko taniec jej wychodzi ! ale z tym to chyba do szkoły jako jakis nauczyciel a nie na plan czy scenę muzyczną !

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  fajnie tanczy... nic poza tym...:(((

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  większosć ludzi z mediów została jaoś dziwnie zauważona ona przez taiec z gwiazdami
  prubuje swoich sił jak dostaje propozycje, ale nie wychodzi jej to najlepiej, jest jakaś głupiutka

 • Gość: Gość

  0

  ona czuje sie jak kasiezniczka z lumpeksu kiedy wraca do kielc. ludzi wogole niepoznaje. w sumie to moze my sie jej wstydziemy bo nieprzypominam soebie zeby ktosa ja kiedydolwiek lubial

 • Gość: Gość

  0

  to skonczona debilka jak nam wyrosnie drugi sylikon <doda> to bedzie masakra :/

 • Gość: Gość

  0

  hehe ja życze jej powodzenia i z pewnością potrafi wiele rzeczy a bynajmniej stara się ; ) nie zazdrośćcie jej dziewczyny :] urodą jest piękna i z wypowiedzi jej wynika że nie jest jak jakaś pusta plastikowa lala ... a ma ambicje i jak każdy z nas zarabia na swoje życie ... POWODZENIA EDYTA

 • Gość: Gość

  0

  wiekszosci ludzi jest zlosliwych z zawistnych z zazdrosci myslicie ze latwo byc znanym!mnie sie podoba w tancu klasa a ksztalty takze czlowiek nie rodzi sie idealem z kazdej branzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX