Isis Gee już się wszystkim znudziła

Isis Gee była niewątpliwie jedną z najbardziej tajemniczych uczestniczek programu "Taniec z gwiazdami". Ale gdy jej sekrety zostały odkryte, publiczność znudziła się Isis. Piosenkarka odpadła właśnie z programu "Taniec z gwiazdami".

 

W 9 odcinku show jako pierwsza na parkiecie zaprezentowała się właśnie Isis Gee, która zatańczyła ogniste pasodoble i pokusiła się nawet w swojej choreografii o elementy flamenco. Niestety Isis zamiast skupić się tylko na tańcu, próbowała mimiką twarzy oddać groźny charakter pasodoble. Niestety wyglądało to bardziej komicznie niż poważnie.

 

Z kolei Justyna Steczkowska i Anna Guzik w trakcie swoich pokazów tańca wykonały najwięcej charakterystycznych figur dla pasodoble. Dwie największe faworytki programu zatańczyły bardzo rytmicznie i z pasją.

 

Mateusz Damięcki zrobił to, czego nie udało się dokonać Rafałowi Bryndalowi, czyli zatańczył elegancko i z gracją. Fokstrot to jeden z najnudniejszych tańców i ciężko nim zdobyć uznanie publiczności. Mateuszowi to się udało, ponieważ jego partnerka urozmaiciła nieco choreografię i wyszło z tego pokazu niezłe show. Rafał Bryndal przynajmniej nie pomylił kroków, w jego przypadku to i jak olbrzymi sukces.

 

Do półfinału nie zakwalifikowała się Isis Gee. A Rafał Bryndal mimo tego, że słabo tańczy nadal ma mnóstwo wiernych fanów, którzy wysyłają na niego smsy. W końcu Bryndal to taki Saleta "Tańca z gwiazdami".

Więcej o:
Komentarze (60)
Isis Gee już się wszystkim znudziła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  isis gee jest fajna i chciała bym żeby została w tym programie.ale zaponiałam wysłać SMS-a proszę o wybaczenie isis gee bardzo cię lubię i chciała bym że by była 7 edycia tanica z gwiazdami i że bys w niej zataniczła i że byś wyzdrowiała z tej kontzji

 • Gość: Gość

  0

  Isis tonie gwiazda ale ma dobrą duszę i piękny głos a pozatym ja ludzie mają takie zęby to cieżko im tańcyć :D

 • Gość: Gość

  0

  Qrwa co ona taka pomarańczowa:/ jak reklama samoopalacza

 • Gość: Gość

  0

  Isis nie martw się i tak jesteś najlepsza inni przy tobie chowają sie i nie prawda ze jestes facetem to sa glupie i bezczelne oszczerstwa dla mnie jesteś superrrrrrrrr jestem z toba

 • Gość: Gość

  0

  Isis jesteś super oni się wszyscy nie znają to nie prawda ze jestes facetem oni tylko tak napisali zeby miec nowe ploty i zeby sie posmiac ja jestem za toba jestes moja fanka=00000

 • Gość: Gość

  0

  Choć niewiele mówiła, to buzi nigdy nie zamykała ^^'

 • Gość: Gość

  0

  ona wyglonda jak kon po przerobieniu na czlowieka... fuu dobrze ze odpadla!

 • Gość: Gość

  0

  Ja bardzo lubię isis i żore też

 • Gość: Gość

  0

  JA ICH LUBIĘ ŁADNIE TAŃCZYLI LEPIEJ NIŻ PODSTARZAŁY BRYNDAL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX