Kto pocieszył Krzysztofa Bosaka?

Krzysztof Bosak nie ma ostatnio łatwego życia. Były poseł LPR odpadł z "Tańca z gwiazdami" i nie dostał się do parlamentu. Całe szczęście znalazł się ktoś, kto po ostatnich porażkach starał się podnieść go na duchu. Kto to taki?

 

Przygoda Bosaka z "Tańcem z gwiazdami" skończyła się, ale jego znajomość z Kamilą Kajak nadal trwa. Ostatnio "SE" spotkał parę, gdy spacerowała po jednym z warszawskich parków.


Gazeta zastanawia się czy to przyjaźń czy już kochanie? W końcu Kamila jest nie tylko piękną kobietą, ale też i niesamowicie utalentowaną tancerką. Kajak jako jedyna w historii programu "Taniec z gwiazdami" dwukrotnie wygrała Kryształową Kulę.

 

To Kamila sprawiła, że Bosak z nieśmiałego chłopczyka stał się pewnym siebie mężczyzną. Jednak Krzysztof nie powinien robić sobie nadziei. Kamila od paru lat związana jest z Łukaszem Czarneckim, który tańczy teraz z Anną Guzik.

Więcej o:
Komentarze (46)
Kto pocieszył Krzysztofa Bosaka?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Szkoda,że odpadł.Ładnie tańczył. Bardzo mi się podobało.

 • Gość: Gość

  0

  fantastyczne brwi bosaka chce takie mieć <lol>

 • Gość: Gość

  0

  nich chlopak ma cos zycia

 • Gość: Gość

  0

  idż się showaj ty paralito jak bym cie spotkał byś gryzł ziemie

 • Gość: Gość

  0

  idż się showaj ty paralito jak bym cie spotkał byś gryzł ziemie

 • Gość: Gość

  0

  wyp........

 • Gość: Gość

  0

  kajak jest z Łukaszem?? przeze on jest młody nawet bardzo ona tez ale ona racezj strasza jest od niego nomzjadła mnuie ta wiadomosc

 • Gość: Gość

  0

  kamila i krzysztof bardzo ładnie tańczyli......a Bosak nie jest gejem....A co to już nie można spacerować razem...Kamila z Krzysztofem się przyjażnią...Ona ma swojego Łukasza czarneckiego...I niech tak zostanie...Bo ładna z nich parka...

 • Gość: Gość

  0

  Dla mnie większym burakiem jest Łukasz.Z resztą jestem zdziwiona, że piszecie o tym , że związani są od kilku lat skoro niedawno Kamila opowiadała u Drzyzgi, że jest z kimś , ale tej osoby nie kocha. Więc może Bosak jej pomoże uwierzyć w siebie...Na pewno powinna się go trzymać by zyskać swoje 5 minut w mediach.Inaczej szybko zniknie ze sceny.Powinna wykorzystać swoje 5 minut tak jak to zrobiła Edyta Herbuś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX