Rowiński ma wyrzuty sumienia?

Halina Mlynkova nigdy publicznie nie powiedziała, kto ponosi winę za jej wypadek w trakcie prób do programu "Taniec z gwiazdami". Wiemy jedynie, że to Robert Rowiński (na zdjęciu ze swoją prywatną parnerką) wymyślił choreografię i namówił piosenkarkę do tego żeby wykonała salto w powietrzu. Czy tancerza gryzą wyrzuty sumienia?

 

Robert i Halina wielokrotnie już w mediach opowiadali jak wyglądał ten wypadek. Z ich relacji wynika, że parę osób asekurowało Halinę i jeden z mężczyzn jej po prostu nie złapał. Piosenkarka powiedziała w rozmowie z "SE", że już nigdy tak łatwo nikomu nie zaufa. Gazeta jest przekonana, że winę za wypadek ponosi Robert.

 

Rowiński na łamach "SE" przyznał, że mimo wypadku utrzymują z Haliną kontakt.

Widuję się z Haliną. Myślę, że łzy po wypadku zostały już otarte, a ona wraca powoli do zdrowia. Na bieżąco staram się jednak dowiadywać, co się u niej dzieje i jak postępuje rehabilitacja.

Tancerz spytany o to czy weźmie udział w 7. edycji, stanowisz odpowiedział, że nie.

 

Robert zajmuje się obecnie pracą w swojej szkole tańca "Pasja" w Koszalinie oraz przygotowaniami do startu w Mistrzostwach Tanecznych w Anglii. Dodatkowo już w najbliższą sobotę Rowiński będzie sędziował w ukraińskiej edycji "Tzg". Czy jego noty pomogą Marcinowi Mroczkowi, który zdaniem internautów ma minimalne szansę na wygranie programu?

Więcej o:
Komentarze (22)
Rowiński ma wyrzuty sumienia?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Robert, hmm, bardzo przystojny:)

 • Gość: Gość

  0

  BELISSIMA- wypisujesz okropne i niesprawiedliwe rzeczy!
  To byla najlepsza para, a Halina tanczyla swietnie, zastanow sie co pleciesz...

 • Gość: Gość

  0

  Po co tu roztrząsać caą sprae? było co btło wine ponos ten ktoponosi i tyle... A Rowiński zakłada szkołe teńca w moim mieście jeszcze więc fajnie...:)

 • Gość: Gość

  0

  oo to mi ulzylo:D juz myslalam ze ten przystojniak ma kogos...ale cale szczescie nie:D:*

 • Gość: Gość

  0

  oo to mi ulzylo:D juz myslalam ze ten przystojniak ma kogos...ale cale szczescie nie:D:*

 • Gość: Gość

  0

  Ani życiowa ani taneczna.Partnerką taneczną jest Amy Bennett natomiast on dziewczyny nie ma

 • Gość: Gość

  0

  To jest jego partnerka zyciowa czy taneczna?

 • Gość: Gość

  0

  on jest ekstra!!!

 • Gość: Gość

  0

  MAM TEGO DOŚC!!!!!!!!!!!! TO NIE JEGO WINA, TAK SIE STAŁO, BO PRZECIEŻ JAKBY WIEDIZĄŁ ŻE TAK BEDZIE TO BY NIE UŁOZYŁ TEJ choreografi!! TO LOGICZNE, I NIE UWAŻAM ŻEBY Z TEGO POWODU ROBERT MIAŁ NIE WYSTAPIC W 7 EDYCJI, BO DOPIERO WŁSNIE W 6 EDYCJI (A OGLĄDAM WSZYTSKIE) DOBACZYŁAM ŻE ROBERT I HALINA TO JEST BADZO DOBRA PARA I HALINA POMOGŁA MI SIE POKAZAC W PORÓWNANIU Z INNYM PARTNERKAMI! CIEKAWE CO BYŚCIE MÓWILI JAKBY ONI TO WYKONALI I NIC SIE NIE STAŁO,, NO PEWNEI ŻE BYLIBYŚCIE ZADOWOLENI, A ONI ŻEBY WAM SIE SPODOBAC PODNIESLI POPRZECZKE , NO NIESTETY ZA WYSOKO! A PO DRUGIE TO HALINA JEST BARDZO SZCZUPŁA , ALE TO NIE EJST POWÓD ŻEBY JĄ WYZYWAC , OD NIEWIADOMO CZEGO, JAK JUZ TO POWIEDZCIE Ż EJEST CHUDZINKA CZY COS TAKIEGO!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX