Janusz Dzięcioł (poseł!) zniesmaczony BB!

Pamiętacie zwycięzcę pierwszej edycji Big Brothera - Janusza Dzięcioła? Właśnie został posłem z ramienia Platformy Obywatelskiej. Plotek pogratulował mu politycznego zwycięstwa, a przy okazji zapytał, czy pan poseł ogląda nową edycję BB? "Nie podobają mi się uczestnicy" - wyznał Dzięcioł.

 

Janusz Dzięcioł - zwycięzca pierwszej edycji BB - ma sentyment do programu (co akurat nie dziwi). Jak wyznał Plotkowi ogląda Big Brother 4.1, ale... nie ma w nim swoich faworytów.

Nie mam swoich faworytów w tej edycji. Patrzę na tych ludzi i porównuję ich z edycją, w której sam wystąpiłem. To są dwie różne bajki. Ci ludzie nie traktują tego jako zabawy, oni na siłę szukają poklasku. Te niby piękne dziewczyny, które przechodzą z łóżka do łóżka. W głowie się nie mieści! Myślą, że tak zrobią karierę? Nie tędy droga!

A Janusz Dzięcioł wie co mówi. W końcu wygrał program, dzięki temu, że był ostoją spokoju i zdrowego rozsądku. A teraz, dzięki tym cechom i wygranej w BB, znalazł się w nowym Sejmie. Pogratulować!

Więcej o:
Komentarze (25)
Janusz Dzięcioł (poseł!) zniesmaczony BB!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  i ma rację. w tej edycjki big brothera gdzie gość wsytepował ludzie byli normalni, na poziomie, z zasadami moralnymi a ci w najnowszym to porpstu ja pioerdole

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Pisze się kąt a nie kont Głąbie

 • Gość: Gość

  0

  a on to po co poszedł niby do BB, może teraz motedy bardziej drastyczne, ale czasy się zmieniły Panie pośle

 • Gość: Gość

  0

  yyyyy....*:*:*:*

 • Gość: Gość

  0

  Pisze się kąt a nie kont Głąbie

 • Gość: Gość

  0

  plotek,poprostu jestescie podli,obserwuje wasze poczynania od 2 tyg.to wstrętne zreszta brak słów.kto te pierdolki czyta jaki poziom ,żenada---paszli won-oczywiście jak zwykle forsa

 • Gość: Gość

  0

  no wlasnie pierwsza edycja byla oki. A pamietacie Anne odpoadla jako pierwsza zostala napadnieta i zmarla

 • Gość: Gość

  0

  BB..........Jestem osoba w wieku ( dojrzałym)i ostatnia edycja BB podoba mi sie bardzo. Najbardziej podoba mi sie Jola.... Panie Januszu.......Pana równiez oglądałam w pierwszej edycji programu i nie uwazam że z Pana to juz takie cudo. Poczatek ( pan doskonale wie jak wyglądał) ale zorientował sie Pan szybko i troszkie zmienił.z tego to powodu pana nie nominowano.

 • Gość: Gość

  0

  A mnie ta edycja bardzo się podoba, podobają mi się kłótnie między Jolą a Marco i innymi uczestnikami, w końcu coś się dzieje.Jest sporo zamieszania i śmiechu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX