Maciek Rock ma dość Warszawy!

Popularny dziennikarz Maciek Rock, gospodarz "BB show", ma dość Warszawy. Wspólnie z żoną postanowił wyprowadzić się ze stolicy.

 

To nie żart. Rock o wyniesieniu się z Warszawy myśli już od pewnego czasu. Decyzję o tym, żeby wybudować własny dom pod stolicą podjął kilka tygodni po narodzeniu córeczki Soni.

 

Sonia nie jest pierwszym dzieckiem dziennikarza, ale jak deklaruje Rock razem z żoną chcą mieć więcej potomstwa. Maciek chciałby mieć nawet czwórkę dzieci...

 

Rock nie wyobraża sobie, żeby jego dzieci chowały się w bloku. Dlatego podjął już decyzję, że w przyszłym roku rozpocznie budowę własnego domu pod Warszawą.

 

Znajomi Maćka twierdzą, że dziennikarz odkąd pojawiła się w jego życiu córeczka Sonia, nawet nie myśli o innych kobietach. Bo to właśnie z córką Maciek spędza najwięcej czasu. Plotek życzy Maćkowi powodzenia w rodzinnych planach.

Więcej o:
Komentarze (53)
Maciek Rock ma dość Warszawy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  córka Maćka to Hanna Antoinina a nie Sonia!! debile

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Ale ma swietne podejście do życia! Uwielbiam takich facetów!! ten, co mógłby przebierać w panienkach, imprezować gdzie sie da.... szacunek dla tego pana :)!! normalnie niech mu sie wiedzie, bo za takich warto trzymać kciuki!! a niewielu takich w show-biznesie:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  on wogle jest madry i inteligentny widac ze nie mysli tylko os obie al i ogodzinie ogladałam odcinek jak był u kuby wojewodzkiego jest naprawde sympatycznt mam nadzieje ze od tamtego czasu sie nic nie zminilo bo tom dawno bylo mysle ze jest dlaej bardzo miły i sympatyczne :))

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  to on ma żonę?

 • xxmilaaaaxx

  0

  no i dobrze robi :) myśli o dobru dzieci...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  niech sie wyprowadzi z kraju a przynajmniej z telewizji...

 • Gość: Gość

  0

  imie dziecka rewelacyjne hehe ;) unikatowe i oryginalne

 • Gość: Gość

  0

  a moze pokazecie jego zone

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX