Angelina Kwiatek - tajna broń Leppera!

Ma prawie idealne wymiary (89-65-89), obowiązkowe blond włosy i polityczną przyszłość przed sobą. Poznajcie Angelinę Kwiatek: pierwszą wicemiss Wielkopolski, gwiazdę poznańskiej kablówki i najnowszą broń Andrzeja Leppera! - czytamy na deser.gazeta.pl .

 Angelina Kwiatek

 

 

 

 

Na kandydowanie z list Samoobrony namówiła mnie Renata Beger, szefowa wielkopolskiego oddziału partii - wyjaśniła piękna Angelina w rozmowie z "Super Expressem".

 

 


Panie spotkały się kilka miesięcy temu w finale wyborów Miss Wielkopolski. Renata Beger była jurorką, Angelina Kwiatek - kandydatką. I od razu przypadły sobie do gustu. Posłanka Samoobrony przyznała 22-letniej blondynce z numerem 3 maksymalną ilość punktów. - Chcę pić wino nad morzem u boku ukochanego mężczyzny - stwierdziła Kwiatek, pytana przez jury o marzenia. To musiało spodobać się Renacie Beger...

 

 

 

 

Przeczytaj więcej na deser.gazeta.pl !

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (24)
Angelina Kwiatek - tajna broń Leppera!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Pierwszy

 • Gość: Gość

  0

  Znam Angeline moim zdaniem jest ładna, to że startowała w wyborach to rozumiem pewnie sama bym to zrobiła jak by mi ktoś zaproponował(chociaż nie w Samoobronie).Niemoge jednak zrozumieć, jeśli decyduje się kandydować powinna dowiedzieć się czegoś o własnym powiecie i mieszkańcach.Wstyd, że nie poczytała troche zanim zaczeła udzielać wywiadów na temat naszego regionu. Kompromitacja nie odpowiedezieć na żadne pytanie!

 • Gość: Gość

  0

  Kijem bym jej nie dotknął...

 • Gość: Gość

  0

  jak Kwiatek do korzucha ha ha ha

 • Gość: Gość

  0

  Ja nie mogę, az żal serce ściska. Jak chce pomóc i stratuje z samoobrony, to niech idzie na pole, zobaczyć jak rolnicy charują. Chociaz w tych butach, wątpie. Ale może nie będzie tak źle, w końcu chce ludziom robić dorze. Może i jak ustawię się kolejce? Panno Kwiatek! Kiedy zaczynają się zapisy?

 • Gość: Gość

  0

  a ta to kto??

 • Gość: Gość

  0

  brzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydal

 • Gość: Gość

  0

  no to skoro jest w samoobronie to zaniedlugo kolejna sexafera .. tym razem bedzie o Angelinie K. i jej dziecku xD buehehehehehe

 • Gość: Gość

  0

  ja wiem czy ona taka piękna jest...? strój ma nawet fajny ale kozaczki jej nie pasują za cholerę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX