US5 napisali list do Polaków!

Teraz kilka słów od Waszego ulubionego boysbandu - US5. I to dosłownie. Śliczni i przeuroczy chłopcy napisali list do polskich fanów.

 

Żeby nie przedłużać. Oto słów kilka, które skrobnęli do Was przystojniaki z US5 - podaje interia.

Do wszystkich naszych polskich fanów! Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze wsparcie i troskę o nasz zespół. Ale nie ma się o co martwić. Us5 nie kończy kariery. Możemy Was zapewnić, że w 100 procentach się nie rozstajemy! Obecnie szukamy nowego piątego członka zespołu. Mamy już na oku pewnego utalentowanego chłopaka z Los Angeles. To z nim damy czadu w Warszawie! Nigdy nie zostawilibyśmy Was w ten sposób, a dzięki Wam będziemy śpiewać i występować jeszcze bardzo, bardzo długo!

Swoich ulubieńców na żywo zobaczycie 23 listopada na warszawskim Torwarze.

 

Więcej o:
Komentarze (240)
US5 napisali list do Polaków!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Uwielbiam US5.Nie wiem po co tu wchodzą antyfani usków.Nie podoba się to zjeżdżać do tych fagasów z TH.Niechcę nikogo obrazić,ale poziom jaki niektórzy reprezentują jest żenujący.Zgadzam się.3majmy się fani Us5.US5 górą!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  us5 to nie są geje jonski tez nie czemu wy na wszystkich cudownych mówicie geje przecież Th to geje hhhaha wy tylko zazdrośćcie a ci anty fani to fani th bo th rywalizują z naszymi us5 i tak us5 lepsi i proszę nie mówić o jonaskach geje .... i o us5. a o co ja proszę nie proszę jak prosie tylko grożę jak nam jb i us5 obrażacie to was wszyscy zabijemy tępe sz.ma.t.y a tak wogule to tez wchodzą starsi faceci np. andrzejek 60lat hhhee no tu nie każdy młody wchodzi tu czasem wchodzą ludzie którzy pierwszy raz słyszą o Jb i us5 i mówią że to cioty itp. ale ich nie znają ( ps. kofciam usków i jonasków buzi)

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  ku.. kto ich nie lubi???????a vince jest słodki KC vinca!!!!!!a i jeszcze on ma słodziutki głosik:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  spox :]

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  us5 jest cudowne....

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  jak ja się ciesze a wiecie może ile będzie kosztować bilet na koncert us5 na pewno pojade ale powiem wam anty fani jesteście do d.u.p.y. wynocha wiesniaki do swoich zasranych debilnych tokio hotel kocham Dc i Jb i us5 sa boscy ps. nie nawidze Th sa okropni

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo i to bardzo mi smutno za wami:(:(!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  szkoda ze Miley mam nadzieje ze juz nikt nie odejdzie

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  szkoda ze Miley mam nadzieje ze juz nikt nie odejdzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX