Bezwzględna wojna o Tokio Hotel?

To już przesada! Wiemy, że Tokio Hotel, jeden z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia, budzi wiele emocji. Zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Nie tłumaczy to jednak niektórych okrutnych zachowań. Dziś rano dowiedzieliśmy, że jeden z najlepszych blogów o zespole został usunięty, najprawdopodobniej przez wrogów TH. Fani i antyfani: szanujmy się nawzajem! Walczymy uczciwie.

 

Oto treść notki, którą wrzuciła na swojego bloga Klaudyna:

 

KONIEC BLOGA...?
Przykro mi...

Ktoś włamał się się na moje konto i skasował bloga.

Założyłam go ponownie ale jak widać niczego tu nie ma.

Załama. Płacz. Psychiczne samobójstwo.

Prawie 2 lata, kilkaset godzin spędzone na robieniu notek...

Nowe znajomości, radości, zachwyty nad zmianą image'u TH, nowymi piosenkami..

Koniec.

I co teraz?

 

Klaudyno, nie przejmuj się! Na szczęście udało się nam skontaktować z administratorami serwisu Blox.pl i odzyskać większość utraconych danych. Możesz podziękować  jednemu z dzielnych informatyków - nie było to proste zadanie.

 

A dowcipnisie? Dzięki Wam blog o Tokio Hotel stał się jeszcze bardziej popularny. Fajnie, prawda?

Więcej o:
Komentarze (260)
Bezwzględna wojna o Tokio Hotel?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  KURCZE TE ANTY FANY TOKO HOTEL TO NAPRAWDE JAKIES PSYCHOLE ZAZDROSZCZA PO PROSTU NAM TOKIO HOTEL

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  TOKIO HOTEL JEST W PORZO !!!! CZEGO OD NICH CHCECIE !!!!! CO ZAZDROSCICIE ZE TYLE MAJA FANEK . A TO CO ZROBILI KLAUDI TO BYŁ SZCZYT CHAMSTWA . LUDZIE ODPIEPSZCIE SIE OD NICH . ZROBILI WAM COS..

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  grrry jak spotkam jakiegoś anty fana to go jego rodzona mamtka .. nie pozna , a tej dziewczyny mi jest bardzo szkoda

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  bosz... antyfani dajcie na looz... nie jestem jakąś ich super fanką... ale zastanawiam się... czy wy nie macie nic lepszego do roboty niż gnojenie fanów i samego zespołu? rozumiem, lubicie linkin parka i inne... a inni może tego nienawidzą? (ja osobiście lubie) wiecie... jak ich gnoicie jak przyjeżdżają tu na koncerty to oni potem rozpowiadają po innych krajach jak tu jest beznadziejnie i w ogóle... a chcecie takiej opinii o polsce...? trochę tolerancji, bo kiedyś możecie mieć przez to problemy... a po za tym... kasowanie czyjejś pracy to jest po prostu cholerne świństwo bo to jest kogoś inwencja, ktoś się nastarał żeby to wszystko napisać... to po prostu pokazuje... jakie ludzi to CHOLERNE ŚWINIE! ;| ;|

 • ciamciara

  Oceniono 6 razy 4

  przykro mi klaudynko, ale nie zalamuj się

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Jezu... zal mi tych osob którzy zrobili cos takeigo Klaudynie.. Ale na szczescie dalo rade cos tam odzyskac.. nom ale to nie to samo. I co do tolerancji... chyba polska jest krrajem w ktorym jest jej najmniej : \

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Ludzie są żałośni... Kto do cholery ma takie głupie pomysły???:( Maparwdę aż słów braknie, żeby usuwać najlepszy blog??? Gorzej niż bachory, ktoś jest aż tak zazdrosny? Moim zdaniem ludzie się w ten sposób chcą dowartościować, szukają wad u innych... A ci wyszli na kompletnych idiotów i tyle... I każdy normalny człowiek mi przyzna racje. Bo dziewczyna włożyła w to tyle pracy, nawet ci którzy nie przepadja za TH twierdzą, że to żałosne!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  uwielbiam T.H.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Ludzie wyluzujcie! Ja może i nie jestem fanką tego zespołu , ale też nic do nich nie mam. A usuwanie bloga prawdziwej fance Tokio Hotel to prawdziwe chamstwo.Dobrze jednak , że jakieś dane się odzyskały.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX