Doda przejdzie kolejną operację?

W życiu zawodowym ma szczęście, ale w kwestii zdrowia niestety nie. Doda jest zagrożona widmem kolejnej operacji na kręgosłup. Z tego powodu odwołano jej koncert w Czeladzi. Jak poważna jest sytuacja?

 

Dość poważna. Doda została zmuszona do zostania w domu. Kontuzja kręgosłupa sprzed ponad roku odnowiła się i nie daje normalnie żyć.

 

Doda nafaszerowana jest silnymi lekami przeciwbólowymi. Jest pod stałą opieką lekarza, który przeprowadzał jej pierwszą operację. Na razie leży w łóżku, w domu. Ale jeśli nie pomoże jej rehabilitacja, konieczny będzie kolejny zabieg - mówi menadżerka, Maja Sablewska, dla "Super Expressu".

 

Problemy z kręgosłupem pojawiły się półtora roku temu, kiedy piosenkarka z dobrego serca chciała pomóc sąsiadowi wnieść wózek i coś strzeliło jej w plecach. Okazało się, że to przepuklina krążka międzykręgowego. Później długa rehabilitacja, a ona miała prowadzić spokojny tryb życia.

 

O ten drugi to akurat trudno - bóle znowu wróciły po głośnej bójce z Grupą Operacyjną.

 

Dziś całą prawdę o zajściu złożyłam jako doniesienie o przestępstwie gróźb i nietykalności cielesnej na policji. Mam już dosyć frajerstwa, zakłamania, a przede wszystkim bólu kręgosłupa, który doskwiera mi po tej bezsensownej szarpaninie - można przeczytać na oficjalnej stronie Dody.

 

Sprawa wydaje się poważna.

 

Więcej o:
Komentarze (120)
Doda przejdzie kolejną operację?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Z jednej strony Grupa Operacyjna ma racje co do Dody nie da się ukryć że jest tanią blacharą, ale została o to publicznie oskarżona co powinno zostać w w głowie Mieszka no ale jak wiadomo piosenka robi furorę więc po co ją nie emitować ja lubię ta piosenka fajnie jest wyśmiewać się z ludzi ale później możesz sam być wyśmiany i co wtedy( j asie tym nie przejmuje ale nie wiem jak inni:))

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Jak sie ma takie problemy z kregoslupem to sie szpilek i to takich wielkich jak ona nie nosi!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  zmiejsz sobie cycki kręgosłup odedchnie

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Nie lubię jej, bo jest prostacka jak mało kto. Zero klasy. Ale współczuję schorzenia. Skoro jest "nafaszerowana" lekami, to pewnie nie wie, co robi (patrz: atak w windzie na raperów).

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ona jest pie..ięta i tyle!!!! na samym początku była mowa o tym że ma problem z kręgosupem bo ma za dużo napchanego sylikonu!!!! to nic dziwnego że ból wraca bo kręgosup nie wytszymuje!!!!

 • Gość: Gość

  0

  I h... chciało sie mieć ładny biusy

 • Gość: Gość

  0

  hura super by było jak by miała operacje cycków bo ma je jak dwa w jednym balonie po jednym ale jak będzie kręgosłupa to będzie jeszcze lepiej

 • Gość: Gość

  0

  szkoda mi jej

 • Gość: Gość

  0

  leż spokojnie i czwicz to napewno wyzdrowiejesz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX