Ola Kwaśniewska: mój tata nie jest alkoholikiem!

Podczas gdy prawie cała Polska krytykuje ostatnie wpadki Aleksandra Kwaśniewskiego, jego jedyna córka Ola - broni go jak może. Kwaśniewska ze łzami w oczach wyznała, że jej tata był o krok, żeby pożegnać się z tym światem.

 

Ola Kwaśniewska nigdy nie występowała w żadnych spotach wyborczych i nie uczestniczyła w wiecach. W tym roku partia jej taty - LiD parę tygodni namawiała ją, żeby wystąpiła w reklamówce lewicowej formacji, ale Ola się nie zgodziła.

 

Kwaśniewska nie wytrzymała jednak presji i w programie "Dzień dobry TVN" (była wtedy w pracy) wyznała, co leży jej na sercu.

Tata wrócił z Filipin z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem. W tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem już by nie żył .Nie mogę patrzeć, jak publicznie upokarzana jest osoba, którą kocham nad życie.

Ola tłumaczyła, że jej tata nie znosi publicznie rozmawiać o swojej chorobie, ponieważ jego zdaniem jest to upokarzające.

Tata uważa, że jest to poniżej czyjekolwiek godności i dlatego on nie będzie dyskutował na temat swoich badań, sanepidu i perforacji jelita, gastroskopii.

 Ola Kwaśniewska

 

 

Słowa Oli potwierdził na łamach "Super Expressu" Dr Sławomir Żaboklicki, gastrolog:

Perforacja jelita grubego to przedziurawienie, pęknięcie jelita. Powoduje silny ból i gorączkę. Wtedy konieczny jest pobyt w szpitalu i leczenie antybiotykami. Do perforacji prowadzi uchyłkowatość jelita. Zapalone uchyłki też leczy się antybiotykami, m.in. metronidazolem, którego nie wolno łączyć z alkoholem, bo powoduje to czerwienienie twarzy, przyspieszone bicie serca - aż do zagrożenia życia.

Oczywiście od razu pojawiły się komentarze, że Ola kłamie, ponieważ jej tata na Ukrainie pił, do czego sam się przyznał. Ola jednak nie powiedziała, że jej tata ta Ukrainie nie był pijany tylko podkreśliła, że nie jest alkoholikiem.

 

Ola na koniec swojego monologu powiedział, że najwyżej zostanie wyrzucona z telewizji, ale ona musiała to zrobić. Czy prezes Walter wybaczy jej tę prywatę?

 

Więcej o:
Komentarze (62)
Ola Kwaśniewska: mój tata nie jest alkoholikiem!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  chamska morda jak u mamusi

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  wszystko w polsce jest za kase i tak trafila do telewizji

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Dziecko zawsze broni rodzica, tymbardziej
  jeżeli ten rodzic jest dla niego autorytetem.
  W porównaniu z nałogowym alkoholikiem Wałesą
  Kwaśniewski nie wypada aż tak żle.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  kwasniewski to pjak bez wstydu a ola to bardzo niedorobiona brzydka koza

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  alkoholizm to tez choroba ale nie koniecznie tak od razu wyszczegolniac ze to jelita czy cos. nazywajcie to jak chcecie kazdy wie o co chodzi

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Chodzą ploty że Pan Kwaśniewski pije a może nie pije nie bd się wypowiadać to jego prywatna sprawa!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  I po co to aby dorównać Havlowi;-)
  Mój autorytet zdobył to o czym Kwaśniewski moze tylko
  mażyć. Nieśmiertelną sławę.
  ;-)))

 • Gość: Gość

  0

  Ja osobiscie podzwiam ją za odwagę żę odważyła sie to powiedziec.A i jeszcze jedno to bardz o piekna i inteligentna osoba>Nie dziwie sie ze nie wytrzymala tej nagonki na jej rodzine to co im zrobili to po poprstu cios po niżej pasa.Ja osobiscie bardzo szanujępana Kwaśniewskiego i cala jego rodzine.I nie wierze w to że jest alkoholikiemPozdrawiam serdecznie i życze wielu sukcesów.Olu nie trzymaj sie nie daj sie tym hiemom.

 • Gość: Gość

  0

  jak siecw.. nabijal z Papieza to i z niego bedea sie teraz n,a.pie.rda.lac!!! H_U_J lubi se wypic i tyle a ta jego curunia to proste ze bedzie go bronic jak kazdy.pi-er-dol sie rodzinko Kwasniewskich zniknijcie z ekranow tel bo mi sniezy jak was pokazuja:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX