Doherty chciał się zabić?

Brytyjska prasa doniosła ostatnio, że kontrowersyjny lider zespołu "Babyshambles" Pete Doherty próbował popełnić samobójstwo. Jak było naprawdę?

 

Pete podobno targnął się na swoje życie podczas pobytu w klinice odwykowej. Oczywiście od razu zaczęto spekulować, dlatego muzyk zdecydował się na taki dramatyczny krok. Plotki o rzekomym samobójstwie wokalisty, szybko zdementował jego menadżer.


Doherty jak wiele gwiazd show-biznesu od wielu lat walczy z uzależnieniem od narkotyków. Chłopak parę lat temu został wyrzucony z grupy " The Libertines" właśnie z powodu nałogów i konfliktów z prawem, które nie wpływały dobrze na wizerunek zespołu.


Pete niestety nie wyciągnął żadnych wniosków po przygodzie z zespołem " The Libertines" i nadal brał narkotyki. Po rozstaniu z Kate Moss - Pete postanowił się zmienić i pójść na odwyk. W tej ciężkiej walce z nałogami pomaga mu obecna narzeczona - Irina Lazareanu.


Irena podobnie jak Kate pracuje jako modelka. Szczerze mówiąc naprawdę nie rozumiemy, czemu tak piękne kobiety na niego "lecą"? Albo muzyk ma piękną duszę, albo one mają spaczony gust.

 

 Pete Doherty

Więcej o:
Komentarze (31)
Doherty chciał się zabić?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jak możecie pisać "Niech się zabija". Pogrzało niektórych? Ja nikomu nie życzę takiej śmierci...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  'ślicznie śpiewa, pisze cudowne teksty i jest bardzo sympatyczną osobą, w przeciwieństwie do was.. ja nikomu nie życzę śmierci. a pete jest cudowny. nie osądza się po wyglądzie' popieram!! kocham jego piosenki, zwlaszcza te z the libertines!! kazdy ma jakies wady i nalogi - ja jestem uzalezniona od kawy a takze soku malinowego :) Kocham go na swoj sposob

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  DAMA W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J nie pisz komentow z powodu reklamy po..ej strony

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  cudowny pod każdym względem (:

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ślicznie śpiewa, pisze cudowne teksty i jest bardzo sympatyczną osobą, w przeciwieństwie do was.. ja nikomu nie życzę śmierci. a pete jest cudowny. nie osądza się po wyglądzie

 • Gość: Gość

  0

  Może jest miły w dotyku...

 • Gość: Gość

  0

  Pierwsza ale on ohydny.

 • Gość: Gość

  0

  nie dziwie sie z taka twarza

 • Gość: Gość

  0

  a moze ma poprostu sprawnego h u j a:DDDDDDDDDD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX