Ziemowit ma przez Dodę wstrząs mózgu?!

C.d. afery z pobiciem w windzie. Jak twierdzi Ziemowit z Grupy Operacyjnej - raper wylądował po ataku Dody na pogotowiu. Okazało się, że ma wstrząśnienie mózgu.

 

Według Ziemowita - Doda nieźle nim potrząsła (w windzie - dla przypomnienia). Oto oświadczenie wytwórni reprezentującej Grupę Operacyjną:

Po powrocie z gali VIVA COMET zaatakowany w hotelowej windzie producent Grupy Operacyjnej - Ziemowit znalazł się na pogotowiu. Obdukcja lekarska wykazała wstrząśnienie mózgu. Ziemowit skierowany został do specjalistycznej poradni neurologicznej. Obrażenia ciała okazały się poważniejsze niż wydawało się bezpośrednio po incydencie. Jeśli okaże się, że stan Ziemowita wymaga dłuższej niż siedmiodniowa hospitalizacji, wówczas sprawa pobicia będzie ścigana z urzędu. Zostanie złożone odpowiednie zawiadomienie do prokuratury.

Ziemowit mimo poważnego urazu, poczucia humoru nie stracił:

Jest mi żal Dody. Wielu ludzi w branży zna jej problemy z uzależnieniem od narkotyków. Osobiście współczuję jej też znacznie poważniejszej przypadłości - cellulitisu. Cieszy mnie jednak, że nasza krytyka tej osoby okazała się nad wyraz celna. Rozumiem, że Doda szaleje z wściekłości i z uwagą śledzi wszystkie nasze poczynania. Podała nas do sądu? - to śmieszne, ale cywilizowane. Ta sprawa powinna znaleźć rozwiązanie w sądzie, jeśli "Diamentowa Suczka" czuje się pokrzywdzona. Ale W SĄDZIE, a nie W WINDZIE z dwoma ochroniarzami." --

Niestety. Ciąg dalszy zapewne nastąpi...

Więcej o:
Komentarze (167)
Ziemowit ma przez Dodę wstrząs mózgu?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Jestem po stronie G.O.
  Doda niech sie schowa!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  doda jest świńską idiotką

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  grupa operacyjna góra;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Ku.. slyszeliscie jeden albo dwa kawalki Grupy Ope i mowicie ze potrafia tylko osadzac innych a nie slyszeliscie innych kawalkow...to Doda jest plastikowa dziwka bez szkoly i nie potrafi tworzyc normalnej muzyki i wszedzie musi wepchac swoja gola dupe !!!!!Grupa Ope RLZ!!!!! :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Doda jest żałosna. Wcale nie broniła się sama, tylko ona wszczęła awanturę, a jej ochroniarze zrobili rozróbę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  W sądzie, a nie w windzie z dwoma ochroniarzami - celna pointa

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Noo i h^^ ze zostala obrażona ... takie życie ....Osobiscie jakbym miał zmienić swój gatunek muzyczny z metalu i rocku too bym sie przeżucil własnie na GO !!
  Pozdrawiam Metalman

 • Gość: Gość

  0

  trzymajcie sie GO napewno odwdzięczycie sie tej głąbicy

 • Gość: Gość

  0

  SUPER!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX