Maserak wrócił do mamy!

Czy to jest przyjaźń, czy kochanie? Pytają wciąż znajomi Rafała Maseraka o znajomość z piękną Małgorzatą Foremniak. Tancerz jak dotąd nie chce odpowiedzieć na to pytanie. Ale wszystko na to wskazuje, że z jego znajomości z aktorką pozostały już tylko wspomnienia.


Maserak wrócił po kilku miesiącach do swojej mamy na warszawskim Bemowie. Znajomi Rafała twierdzą, że tancerz wygląda na przygnębionego. Dlaczego? Nieoficjalnie mówi, że jego związek ze starszą od siebie Małgorzatą Foremniak należy już do przeszłości.

 

Powodem rozstania pary miała być różnica charakterów oraz zupełnie inne spojrzenie na życie - zdradza Plotkowi przyjaciółka Maseraka.

Rafał jest młody i musi się wyszumieć. Pani Małgosia zaś jest już dojrzałą kobietą, która potrzebuje stabilizacji i rodzinnego ciepła. Dlatego, tak musiało się stać. Staramy się wspierać Rafała, ale wiemy, że jest mu na razie ciężko pogodzić się z rozstaniem.

Na pocieszenie Maserakowi pozostaną wspomnienia oraz dziesiątki zdjęć w kolorowych gazetach, które spekulowały o tej niezwykle tajemniczej znajomości. Najbardziej z powrotu do domu cieszy się mama Rafała, która bardzo tęskniła za synem.

 

Więcej o:
Komentarze (33)
Maserak wrócił do mamy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  co ona w nim widziała

 • Gość: Gość

  0

  TO WSZYSTKO JEST PIEKNE TERAZ-A CO ZA 15 LAT
  PANI MAŁGOSIU ZAPOMNIAŁA PANI O DZIECIACH-NIEZDOBYWA SIĘ SWOJEGO SZCZESCIA KOSZTEM INNYCH--POTEM I TAK WSZYSTKO ODWRÓCI SIE PRECIWKO PANI -MIMO TO ŻYCZE SZCZĘŚCIA!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  ONI DO SIEBIE NIE PASUJA ...

 • Gość: Gość

  0

  Maserak jest super i niewiem co on w niej widzi ona mogła by byc jego matką

 • Gość: Gość

  0

  tanczyli cudnie

 • Gość: Gość

  0

  Ile on ma tych mam?I wszystkie w zblizonym wieku,chociaz nie wszystkie go urodzily.Ma facet branie,a taki mocno nie ciekawy.

 • Gość: Gość

  0

  jeśi to miłość to wrócą do siebie a charaktery w miare czasu utrą się

 • Gość: Gość

  0

  ja sie bardzo dziwie pani Foremniak jak jej sie chce zadawać z takim dzieciakiem jak Maserak myślę że tak inteligentną osobę jak pani Małgosia stać na więcej

 • Gość: Gość

  0

  gó.. prawda Foremniaczka znowu jest z Maserakiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX