Doda zemści się na Górniak?

Dopiero za dwa tygodnie przekonamy się czy z programu "Jak oni śpiewają" odpadnie Ola Woźniak czy też ponownie nominowana Kasia Zielińska. Wcześniej, bo już w piątek, widzowie przekonają się czy na jurorach "Jak Oni śpiewają" zemści się Doda , której znowu nie oszczędzono złośliwości.

 

Gwiazdy nadal szczerzą zęby do kamer, ale wśród uczestników show byli też tacy, którzy płakali. Tym razem odpadła Małgosia Teodorska, znana widzom z serialu "Plebania".

 

Aktorka jest bardzo piękną kobietą, ale śpiewa nienajlepiej. I być może właśnie z tego powodu powinna pozostać na swoim miejscu w serialu Jedynki.

 

Gwiazd jest coraz mniej, ale emocje coraz większe. Małymi krokami kruszy się konkurencja w programie.

 

 Joanna Liszowska

STYLIŚCI ŹLE UBIERAJĄ GWIAZDY

W tym docinku słabo wypadła Olga Woźniak, która zaśpiewała balladę "To co dobre" z repertuaru Kasi Kowalskiej. Aktorka nie umie śpiewać, a ze znanej piosenki uczyniła przyśpiewkę o przypalonej zupie.

 

Czerwoną kartkę od Plotka powinni dostać też styliści, którzy ubrali Olę jak na party. Być może ich zamysł był dobry, ale nijak się miał do prezentowanego przez serialową Agatę ze Złotopolic, przeboju Kasi Kowalskiej. Woźniak po tym występie jest zagrożona i prawdopodobnie za dwa tygodnie odpadnie z programu.

 

Nie poradziła sobie też Patricia Kazadi w feministycznym hymnem "Nie będę Julią" z repertuaru Bandy i Wandy. Aktorka mimo wielu starań gubiła tekst piosenki i trzeba było się domyślać o czym jest kawałek.

 

Najgorzej zaśpiewała, jak zwykle Kasia Sowińska z piosenką Justyny Steczkowskiej "Za karę". Aktorka ładnie wygląda natomiast jej udział w programie jest nieporozumieniem.

Zdecydowanie lepiej radzili sobie w tym odcinku aktorzy. Jakub Tolak jak zwykle przebojem zdobył polsatowską publiczność, tym razem była to piosenka z repertuaru Myslovitz.

 

W tym odcinku najbardziej zapadł w pamięć Piotr Polk, który zaśpiewał brawurowo hit Roya Orbisona "Pretty women". Na estradzie aktorowi towarzyszyli koledzy, a wśród nich najbardziej tajemniczy i nieprzewidywalny Jakub Przebindowski.

 

Joannie Liszowskiej tym razem dopisało szczęście. "Bamboleo" w wykonaniu aktorki poderwało do tańca nie tylko publiczność. Podobnie jak występ Joanny Trzepiecińskiej jak zwykle oglądało się z wielką przyjemnością.

 

 Doda

 

 

BĘDZIE TELEWIZYJNA WOJNA GWIAZD...

Tymczasem na oczach widzów narasta napięcie miedzy Edytą Górniak a Dodą. Górniak znów zaatakowała Dodę. Twierdząc, że uczestnicy "Jak oni śpiewają" mogliby występować przed każdym innym artystą byle nie występem Rabczewskiej.

 


Co na to Doda? Z pewnością tych słów nie pozostawi płazem i będzie chciała się odgryźć na Edycie. Będzie miała do tego okazję już w piątek podczas emisji kolejnego odcinka "Gwiazdy tańczą na lodzie". Bo na kolejny odcinek polsatowskiego show musimy poczekać aż dwa tygodnie.

 

Więcej o:
Komentarze (169)
Doda zemści się na Górniak?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  z cyca w niewypazona gebe gornikowej

 • Gość: Gość

  0

  Oj Gurniaczka jest walnięta na mózg zachowuje sie jak dziecko 3letnie kurcze zdjecie w lodówce jej trzyma a ja jakieś wytne górniaczki z gazety i włoże do nocnika mojej siochy heh a ona będzie na to robiła aa Edyta to kretynka jak ona sie zachowuje w ajk oni śpiewają siedzi kurcze jak dzieciak bo nie dosięga nogami do ziemi a w wczorajszym odcinku jak oni spiewają zaśpiewała\ refren z Respondkem to wyła jak nie wiem co mój psiak az sie przestraszył a ela zapedędowska dobrze jej dowaLIŁA edyta sie wszystkich czepia że angelskmi kwadratowy as ona znalazła sie wielka uczona haha a od Dody niech sie odwali no nie bo jej zazdrości urodey biustu i figury
  Bo ona tego niema głupia krowa to na tyle ale sie rozpisałam

 • Gość: Gość

  0

  wiecie co ?!
  nieliczni kochają dodzie bo zafundowała im PIĘKNE noce

 • Gość: Gość

  0

  ciekawe co ona ma tam pod ciuchami... xD

 • Gość: Gość

  0

  moje gg 12524484 piszcie prosze zarowno dziewczynki

 • Gość: Gość

  0

  doda to stara baba z zmarszczkami i z wąsami jest poprostu idiotka na jej miejscu bym chicaz cociaz troszeczke zadbala o siebie

 • Gość: Gość

  0

  Doda Doda doda górą nie daj się Musisz wygrać doda

 • Gość: Gość

  0

  Doda nie daj się Górniaczce musisz wygra Doda górą

 • Gość: Gość

  0

  Doda nie daj się Górniaczce musisz wygra Doda górą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX