Mandaryna w Big Brotherze!

Jednym z uroków programu jest to, że mieszkańców odwiedzają znane osobistości. Do tej pory nie było odwiedzin żadnych gwiazd... aż do wczoraj, kiedy do domu weszli Marta Wiśniewska i Jose Torres.

Do domu weszła kolejna Wiśniewska. Katarzynę i resztę mieszkańców odwiedzili Mandaryna z Jose Torresem. Oboje spędzili w domu trzy godziny. Po co tak naprawdę weszli? Tego nie wiemy, mamy jednak pewną teorię.

 

Oboje powiązani są z branżą muzyczną - Mandaryna jest piosenkarką muzyki Dance, a Torrez muzykiem. Podejrzewamy, że weszli do domu, aby pomóc uczestnikom w przygotowaniu nowego hymnu - wszyscy wiemy, że stary był do niczego.

 

Póki co więcej szczegółów nie jest nam znanych. Czekamy na dzisiejszy program i wywiad, który obiecali nam realizatorzy programu.

 

Zobacz WIĘCEJ w serwisie NotSoBigBrother.pl

 Big Brother 4.1

Więcej o:
Komentarze (86)
Mandaryna w Big Brotherze!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ajajaj

  0

  fuck mandi

 • Gość: Gość

  0

  mam twoje zdjęcie chłopaki se na nim piwo stawiają bo masz taki płaski łeb

 • Gość: Gość

  0

  MANDARYNA do OBORY exstra jeszcze jeden głąb

 • Gość: Gość

  0

  MANDARYNA GÓRĄ!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Chodzi mi oczywiście o tych którzy w tak idiotycznie dziecinny sposób najeżdżają na mandarynę...

 • Gość: Gość

  0

  Ale z was bachory normalnie masakra... ta mandaryna jest mądrzejsza od was:/ Żeby pieprzyć takie bzdety to trzeba mieć nieźle nasrane... ://

 • Gość: Gość

  0

  TRZYMAJ SIE MARTA

 • Gość: Gość

  0

  ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • Gość: Gość

  0

  wiesz manadaryno moja kolzanka bardzo cie lubi strzasznie ona wszystko o tbie zbiera i takie tam... pozdro la ciebie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX