Małgorzata Foremniak będzie walczyć z rakiem

Na szczęście aktorka podejmie walkę ze śmiertelna chorobą nie w życiu, tylko na deskach ?Teatru Komedia?. Małgorzta Foremniak zagra w nowej sztuce "Jabłko" Verna Thiessena.

 

Już 13 października aktorka powróci po 10 latach nieobecności do teatru, w którym będzie mogła znów na żywo zaprezentować się przez swoimi fanami.

 

Spektakl, w którym oprócz Foremniak zagrają również Joanna Koroniewska i Jan Jankowski, reklamowany jest jako "Love story" 20 lat później.


Foremniak i Jankowski zagrają parę małżonków, w których życiu niespodziewanie pojawi się piękna młoda studentka. Mężczyzna podda się urokowi dziewczyny i zdradzi żonę. Później okaże się, że Foremniak jest nieuleczalnie chora.

 

 Małgorzata Foremniak

 

Małgosia nie po raz pierwszy będzie musiała wcielić się w postać kobiety walczącej z rakiem. W ubiegłym roku grana przez nią bohaterka serialu "Na dobre i na złe" również walczyła z tą chorobą. W serialu wszystko skończyło się szczęśliwie, ale ta rola tak dużo kosztowała Gosię, że aktorka postanowiła już nigdy nie grać chorej osoby. Po wielu konsultacjach zdecydowała się jednak przyjąć tę propozycję.


W rozmowie z "Faktem" aktorka powiedziała:

Gdy przeczytałam scenariusz, przeraziłam się. Ale ostatecznie podjęłam wyzwanie, choć przyznam, że wiele mnie to kosztuje.

Musimy przyznać, że naprawdę podziwiamy Gosię. Aktorka pracuje na planie dwóch seriali, gra w sztuce, jest ambasadorem UNICEF-u, czasem tańczy na różnych imprezach i jeszcze wychowuje trójkę dzieci. Czy znajduje jeszcze czas dla Maseraka? A może to Rafał zajmuje się obowiązkami domowymi? Jeśli wiecie, co u nich słuchać - piszcie do nas koniecznie!

Rafał i Gosia w Sopocie w trakcie Finału finałów - "Tańca z gwiazdami".

 

 Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Więcej o:
Komentarze (55)
Małgorzata Foremniak będzie walczyć z rakiem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  www.naszbox.pl/?host=2584 - 1004 NAGRODY DO WZIĘCIA - LAPTOP KOMÓRKI KAMERKI

 • Gość: Gość

  0

  Zamiast się odmłodzić przy pomocy skalpela to lata za młodym gnojkiem,rozwala rodzinę a przy swoim mężu wyglądała atrakcyjnie!

 • Gość: Gość

  0

  www.naszbox.pl/?host=2584 - 1004 NAGRODY DO WZIĘCIA - LAPTOP KOMÓRKI KAMERKI

 • Gość: Gość

  0

  Nic dziwnego,że mamy w kraju jak mamy.,a będzie jeszcze gorzej widząc ten pół-analfabetyzm niektórych z Was! wstyd1

 • Gość: Gość

  0

  no ja widze, ze niektorzy powinni zaczac od poczatku edukacje:D Debilizm, żal i nic więcej... tysiąc pięćsetny sto dziewięćsetny jestem... lol

 • Gość: Gość

  0

  pierwsza bez sesnu dzieci takie głupoty robicie !

 • Gość: Gość

  0

  MoOOja iMieNNiczka :d;D

 • Gość: Gość

  0

  poradzisz sobie z tym ja w ciebie wierze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX