Hubertowi Urbańskiemu nie spieszy się do pracy?

Wygląda na to, że nie wszyscy smucą się z powodu bezrobocia Huberta Urbańskiego . Dziennikarz prawie miesiąc temu stracił pracę w TVN. I na brak zajęć nie narzeka.


To duży paradoks, bo Urbański nadal jest bez pracy. I na razie nie wiadomo, kiedy będzie miał nową. Ale nie wszyscy się tym martwią. Co prawda, jego zarobki mogłyby przyprawić o zawrót głowy niejedną osobę, ale dziennikarz spokojnie może pozwolić sobie na dłuższą przerwę w pracy...

 


Szukanie pracy zresztą nie spędza Hubertowi snu z oka. Dziennikarz ma w końcu więcej czasu dla swojej nastoletniej córki, która bardzo cieszy się z tego, że jej ojciec ma dla niej więcej czasu.

 

Urbański rozstał się jakiś czas temu z żoną, Urszulą Engelmeyer. Ma z nią 13-letnią córkę. I wyprowadził się z domu. Dlatego córka prezentera bardzo tęskniła za ojcem - - opowiada koleżanka prezentera Plotkowi.

Hubert miał zawsze z nią dobry kontakt, ale odkąd rozstał się z Urszulą znacznie mniej czasu spędzał z córką. Oni nie mogą żyć bez siebie.

Sprawdza się stare porzekadło "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło", zdjęcie poniżej oczywiście archiwalne.

 

 Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański

Więcej o:
Komentarze (63)
Hubertowi Urbańskiemu nie spieszy się do pracy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  niektórym się przewraca w głowach a przecież nie ma ludzi niezastąpionych .Gąs też jest ok

 • Gość: Gość

  0

  leń

 • Gość: Gość

  0

  co za debil!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Po co mu tyle pieniędzy jeszcze chce więcej wyciągnąć z tańca z gwiazdami

 • Gość: Gość

  0

  dobrze że go wywalili bo dawali mu i tak za dużo kasy a on chciał jeszcze wiecej, ludzie nie mają kasy na chleb a on niech sie dowie jak to jest bez kasy

 • Gość: Gość

  0

  szkoda,ze hubcia zamienili na takiego ułoma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hubert jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niech wróci do tanca z gwiazdami!!!!!!!!!!bo bez niego program niema szans!!!!!!!!!!!!zróbcie kolejną edycje!!!!!!!!!!!!!!!to jest super program!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  CIEKAWE JAKBY DOSTAL 1000 ZL NA CALY MIESIAC I MUSIAŁ WYZYC!!!!!!!!!!!1 CWANIACZEK

 • Gość: Gość

  0

  Nie trwię go,i tyle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX