Ola Kwaśniewska - ślub tuż tuż?

Pewnie niejeden łamie sobie głowę na pytaniu: kiedy Ola KwaśniewskaWojtek Szuchnicki wezmą ślub. Co i raz słychać jakieś pogłoski, ale młodzi jak na razie zajęci są swoimi sprawami. Jaki będzie ich następny krok?

 

Zanim przyjdzie czas na ślub, trzeba poznać rodziców dziewczyny, a w tym wypadku, to nie lada wyzwanie. Czy Wojtek denerwował się przed spotkaniem przyszłych teściów?

Większą tremę miałem przed mamą Oli niż przed jej tatą. Miałem nadzieję, że facet z facetem się jakoś dogada. Już przy pierwszym wspólnym obiedzie przekonałem się, że pani Jolanta jest nie tylko wielką damą, ale przede wszystkim fantastyczną mamą mojej dziewczyny - wyznał florecista "Życiu na gorąco".

 

A państwo Kwaśniewscy już czekają na nowego członka rodziny. Mowa nie tylko o przyszłym zięciu, ale też o wnuku, którego oboje pragną. Jolanta Kwaśniewska urodziła swoją jedynaczkę w wieku 26 lat i twierdzi, że to odpowiedni czas dla kobiety na zostanie matką.

Właśnie w tym wieku mamy najwięcej siły, spokoju i wytrwałości. I chyba jesteśmy najlepiej przygotowane na podejmowanie takich wyzwań - tłumaczy była Pierwsza Dama.

 

Jednak ani Ola ani Wojtek nie myślą na razie o potomstwie. Oboje zajęci własnymi karierami nie mają czasu na tak poważny krok. Szuchnicki bardzo intensywnie trenuje w Gdańsku przed przyszłą Olimpiadą, a Ola związana jest kontraktem z TVN-em i cały czas przebywa w Warszawie.

 

Potem będzie czas na ślub i dziecko, ale wcześniej jeszcze psa. W opinii Oli posiadanie wspólnego zwiarzaka oznacza gotowość na zostanie rodzicem. Ciekawa teoria.

Więcej o:
Komentarze (41)
Ola Kwaśniewska - ślub tuż tuż?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Czego Wy chcecie od urody tej dziewczyny?Ma dwoje oczu,nos i usta - wszystko na swoim miejscu.Jest,mloda,zadbana,naturalna.Ciezko Wam dogodzic:nie podobaja sie Wam ani dmuchane cycki Dody czy Andrzejewicz,ani naturalna uroda bylej prezydentowny.

 • Gość: Gość

  0

  Cóż życzę bardziej prebojowego mężą :-)

 • Gość: Gość

  0

  ola jesteś bardzo fajną i wrazliwą osobą nie myślałam tak o tobie do momentu kiedy wysłuchałam twojej wypowiedzi na antenie TVN na temat problemów zdrowotnych twojego ojca , bardzo mi zaimponowałaś swoją odwagą i szacunkiem do rodziców.

 • Gość: Gość

  0

  OLEŃKO , KŁAMSTWO MA KRÓTKIE NÓŻKI .

 • Gość: Gość

  0

  przyszły mąż też lubi sobie łyknąć

 • Gość: Gość

  0

  Jezu zrób coś z twarzą....Bo normalnie masakra

 • Gość: Gość

  0

  a cóż to za cudo och i ach. trzymajcie mnie

 • Gość: Gość

  0

  ale ktoś sie....popisal......

 • Gość: Gość

  0

  jestem tu pierwszy raz ale wy macie ,zachowanie ,aż mi was żal,ola i jej rodzina są super. chociasz reprezentowal polskeswoim wizerunkie ,nie to co kaczuszki hehe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX