Maciek Rock w Big Brother

To już pewne. Maciek Rock pozna największe sekrety domu Wielkiego Brata. W najbliższą sobotę będziemy mogli zobaczyć dziennikarza na antenie telewizyjnej Czwórki w zupełnie nowej roli.

 

 

Popularny dziennikarz, który sławę zyskał dzięki prowadzeniu wszystkich edycji Idola, zadebiutuje tym razem roli gospodarza talk showu "BB show?. Jak się dowiedzieliśmy w telewizyjnym studiu będą pojawiać się specjalni goście, gwiazdy poprzednich edycji reality show. Kto? Tego Maciek Rock nie chciał zdradzić.

 


Wiadomo, że w każdym odcinku BB show będą pojawiać się muzyczne gwiazdy. Pierwszy zaprezentuje się na scenie Łukasz Zagrobelny , który również brał udział przed laty w drugiej edycji polsatowskiego Idola.

Nie mogę zdradzić żadnych szczegółów dotyczących programu, ale będzie się działo. Obiecuję, że nikt na pewno nie będzie się nudził. - zapewnia Maciek Rock w rozmowie z Plotkiem.

Program zadebiutuje na antenie Czwórki wieczorem w najbliższą sobotę. Maciek Rock ma nadzieje, że będzie on się cieszył nie mniejszą popularnością wśród widzów niż najnowsza edycja Big Brothera.
Więcej o:
Komentarze (34)
Maciek Rock w Big Brother
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  on jest boskiiiii:)
  tez chcialabym zobaczyc foty jego kobitki
  zycze im duuuuzo szczescia i tak trzymaj Maciej

 • Gość: Gość

  0

  chce zobaczyc zdjecie zony macka rocka !!!??? ma ktos jej fotke??

 • Gość: Gość

  0

  wiem ze dzieciol cos tam wygral w cudzyslowiu.teraz jest radnym w grudziadzu.ha ha blisko!ale nie wygral tej kasy co oni mowili o niej! to sciema.sms to my nabijamy kase im zeby mieli na nagrode. a nagroda jest telefon simens za zeta!!! wiem doswiadczylem ha ha

 • Gość: Gość

  0

  wogole nikt tu nie akceptuje wypowiedzi skrajnie krytycznych!pisalem juz kasa wirtualna a ludzie swoi!!! wygra ten z tvn.a kto to taki ??? moze rock? wogole nie podziela sie kasa bo za swoje wejcie do bb4 ma zagwarantowana prace.ludzie przejrzyjcie na oczy!!!

 • Gość: Gość

  0

  ogłaszam koniec reality szoł i tego programu na świecie, panie premierze melduje wykonanie zadania

 • Gość: Gość

  0

  bb jest w skrócie ble

 • Gość: Gość

  0

  bb na szczaw, bb jest bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • Gość: Gość

  0

  www.porn.rozkosz.com

 • Gość: Gość

  0

  fajny koles jest ok

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX