Natalia Kukulska to trzecia Sister?

Nie ma żadnych wątpliwości, że Plan B, z którego skorzystała Natalia Kukulska nawiązując współpracę z Bartkiem Królikiem i Markiem Piotrowskim okazał się strzałem w dziesiątkę. Piosenkarka ma szansę swoją nową płytą porwać na parkiety podczas tegorocznego karnawału.

 

 

Sexi Flexi , tak nazywa się pierwszy singiel z płyty o tym samym tytule Natali Kukulskiej. Gwiazda po 4 letniej przerwie wraca na muzyczny rynek. To duży przełom w życiu piosenkarki, która swoim specyficznym głosem wyśpiewywała mniej lub bardziej nieudane przeboje. Jej ostatni album ukazał się w 2003 roku i był ostatnim, który Natalia nagrała dla Universal Music.

 


Ostanie lata były trudne dla piosenkarki, która najpierw musiała zająć się chorym ojcem Jarosławem Kukulskim, a potem wychowaniem córeczki Ani. Gwiazda po narodzinach dziecka całkowicie wycofała się z kariery i zaszyła się w domowym studio nagraniowym z byłymi członkami grupy Sistras. I choć w środowisku muzycznym ta wiadomość budziła wiele emocji, to współpraca muzyków wypadła rewelacyjnie.
Kukulska nagrała piosenki w zupełnie innym stylu niż dotychczas.

To płyta pełna odniesień i cytatów, ale jednocześnie niezywkle świeża i nowoczesna. Można tu usłyszeć miłość do klasycznego motownowskiego Funku, Soulu, tru-school'owego Hip-Hopu, Elektronicznych brzmień lat 80tych spod znaku Prince'a czy D-Train, ale również oszczędność wokalną charakterystyczną dla Michaela i Janet, Donny Summer oraz gwiazd muzyki lat 80tych.
Nie jest to płyta koncepcyjna, lecz zdecydowanie płyta POP z charakteryzującymi ją różnorodnością i przebojowością. Artystka wraz z producentami nie bali się eksperymentów oraz nawiązań do historii muzyki i bez kompleksów złożyli hołd własnym muzycznym inspiracjom.- czytamy na stronie Natalii Kukulskiej.

 


Czy nową Kukulską zaakceptują dotychczasowi fani? Niewykluczone. Bartek i Mariusz są prawdziwymi mistrzami i potrafią produkować piosenki, które potrafią porywać do zabawy tłumy. To przełom w życiu Natalii, która przez lata starała się uwolnić od przeszłości i ciągłych porównań ze sławną matką Anną Jantar. Wygląda na to, że piosenkarka jest już gotowa do tego, żeby iść własną drogą. Plotek życzy artystce samych sukcesów!

 

Więcej o:
Komentarze (33)
Natalia Kukulska to trzecia Sister?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  czego wy chcecie, bando krytykantów...
  Sami na pewno jestescie brzydactwem, i kytykujecie kazdego kto jest na arenie...
  taka prawdziwa zawiść, nieżyczliwość polska!!!
  A to, że publikują nieudane zdjęcie, to triki mediów, bo oni często manipuluja odbiorcami!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Sexi flexi jest jak Prince. Bardzo odwaznie, a;e tez bardzo dobrze to wyszlo w wykonaniu Natalii. Gratulacje

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo się cieszę że Natalia Kukulska nagrała nową płytę.Długo na nią czekaliśmy ale napewno było warto.;-)

 • Gość: Gość

  0

  teledysk wizualnie przypomina mi klip Madonny...a nawet kilka"fever" itp...być może nie identyczne,ale widać skąd czerpali"inspirację";-)

 • Gość: Gość

  0

  ale to STARA piosenka Natalii !!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Ta nowa piosenka to jak klon niektórych piosenek Kylie Minogue. Kiedyś była kalka Toni Braxton, teraz kolejne naśladownictwo. Polski szołbiznes...

 • Gość: Gość

  0

  Ta nowa piosenka to jak klon niektórych piosenek Kylie Minogue. Kiedyś była kalka Toni Braxton, teraz kolejne naśladownictwo. Polski szołbiznes...

 • Gość: Gość

  0

  tO NIE PISZ TEGO

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX