Feel zachłysnął się sławą?

Absolutnie nie mamy nic do zespołu Feel. Nawet ich lubimy, ale musimy przyznać, że w wywiadach są bardzo...pewni siebie i swojej wartości. Wszystko ok., ale gdy zamienia się to zarozumialstwo, to trochę nas razi.

 

Zespół Feel powstał w 2005 roku, ale chłopcy próbowali już swoich sił wcześniej w innych składach. Zakładamy, że od początku celem zespołu była sława, pieniądze i ogromna rzesza fanów, bo któż o tym nie marzy? Wiadomo, wymaga to ciężkiej pracy. Jaka jest historia sukcesu Feel ?

 

Z poprzednim zespołem, w którym grałem, zdobyliśmy SuperJedynkę na festiwalu w Opolu, to był 2002 rok. Zagraliśmy ponad 300 dużych koncertów. Ten pierwszy sukces sprawił, że uniosłem się nad ziemią. Niepotrzebnie. Popularność trwała moment. Zniknęła, a ja czułem, jakby ktoś podciął mi skrzydła - mówi Piotr Kupicha w wywiadzie dla magazynu "Gala" - Gdy ktoś pyta mnie, czy mam przysłowiowe "parcie na szkło", nie wstydzę się powiedzieć: tak.

 

Gwiazdy dużo większego formatu mają w sobie więcej pokory i dystansu do popularności. Chłopcy są nadal młodzi i mimo, iż na razie brzmią w wypowiedziach trochę jak Doda, to rokują dobrze:

 

Dzisiaj sukces smakuje inaczej niż wtedy, w Opolu. Mam zdrowy dystans. Nauczyłem się pokory. Warto mieć na swoim koncie porażkę.

 

I tego się trzymaj!

 

Piotr Kupicha

 

 

Więcej o:
Komentarze (689)
Feel zachłysnął się sławą?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 15

  Feel jako zespół jest super, Piotrek Kupicha jako wokalista jest również super. Nie sądzę by zachłysnęli się sławą, oni się po prostu cieszą tak jak ich fani. Pzdr wszystkim :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  Kocham
  Piotrka Kupiche. Zespół również kocham! xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  piotrek ale z ciebie przystojniak

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  bardzo lubie ten zespół:):):):):)
  on jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  mają najlepsze piosenki:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  zespol jest swietny a piotr rewelacja

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  ja byłam wczoraj na ich mkoncercie.było super.mimo dwugodzinnego spóźnienia warto było.cenie ich za to ze nie spiewaja z playback'u jak reszta tych 'sław' pzdr ;));*

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  kocham cię

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  fell jest the best

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Feel to super zespuł poprostu cudowny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX