TzG - miał odpaść faworyt. Głosuj!

Dzięki temu, że kontuzjowany Stachursky zrezygnował z udziału w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", na parkiecie dalej będziemy mogli oglądać Tomka Kammela. To zaskakoczenie, bo Kammel miał być ulubieńcem publiczności i wygrać show... Głosuj w sondażu Plotka!

Prezenter TVP1 ze względu na swoją popularność był uważany za faworyta "Tańca z gwiazdami". Wczorajszy wieczór obalił teorię, że program wygrywają najsławniejsi uczestnicy. "Super Express" nieoficjalnie dowiedział się, że odpaść miał Kammel.

 

My sprawdziliśmy na oficjalnej stronie programu, wyniki głosowania telewidzów. Prezenter TVN otrzymał od widzów tylko 1 punkt, czyli zajął ostatnie miejsce w głosowaniu. Jego walc był niezły, ale nie rzucił na kolana.

 

Najbardziej zaskakujące w wynikach głosowanie telewidzów jest aż 7 punktów dla Stachurskiego, który tańczył raptem 10 sekund. Zapewne zrobiło mu się miło z tego powodu, że aż tyle ludzi darzy go sympatią i była w stanie wybaczyć mu jego niedyspozycję. Nie zmienia to jednak faktu, że piosenkarz przy ogłaszaniu wyników zachował się honorowo i zapewne dzięki swojej decyzji zyska kolejnych fanów.

 

Nas najbardziej zaskoczyło zachowanie Iwony Pavlović. Sroga jurorka zawsze podkreślała, że ona w momencie oceniania tańca nie kierunek się sympatiami, tylko tym jak ktoś technicznie zatańczył. Wczoraj gdy przyznawała notę Jackowi nagle zaczęła wychwalać jego wspaniały głos i dała mu ostatecznie dwa razy więcej punktów niż np. Fidusiewiczowi, który zatańczył cały taniec bardziej poprawnie.

Więcej o:
Komentarze (63)
TzG - miał odpaść faworyt. Głosuj!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Fidusiewicz jest najlepszy i fajnie tańczy elektroo ! ;P

 • Gość: Gość

  0

  Nareszcie!! Już go nie zobaczymy!!!

 • Gość: Gość

  0

  Gosowski idz z tego programu oddajcie huberta ;))

 • Gość: Gość

  0

  stachurski jest biedny ale nie rozczulajcie się nad nim

 • Gość: Gość

  0

  kammel jest do d*py. a jeszcze jak sie dowiedziaqlam co on z matka wyprawia to mnie az wzielo .woda sodowa mu do glowy uderzyla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  biedaczek a tak go lubie cie kawe kto mu tego rzyczyl napewno nie jego fani !

 • Gość: Gość

  0

  nie dodaliscie fidusiewicz :p

 • Gość: Gość

  0

  widzę, że niektórzy, to albo czytać ze zrozumieniem nie umieją, albo czytają co drugie zdanie...
  bo Stachurski nie odpadł poprzez głosowanie że tak to ujmę, tylko przez kontuzję. cholera O__o
  ktoś tez napisał, że i tak nie miał szans. więc dlaczego miał najwięcej głosów, hm? ;]
  gdzie się podziali inteligentni ludzie? <szuka>
  [chyba nie siedzą na takich stronach -__-]

  i Drogi Plotku.pl do jasnej anielki, kto to pisze?! żeby takie błędy w 'artykułach' robić...

 • Gość: Gość

  0

  mam nadzieję że nie stanie sie wkrótce prezenterem TVN-u(jak większość innych osób-jeśli chodzi o wellman i Prokopa to trafny wybór), dodam tylko że TVP 1 już w ogole nie oglądam.nadęty sztywniak.a wiecie czemu tak długo pracuje właśnie w tym programie?bo go nigdzie indziej nie chcą!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX