Doda o Norah Jones: ona ma wągry!

Doda podsumowała sopocki festiwal. Wielu oberwało, a najbardziej Norah Jones...

Na konferencji prasowej, która odbyła się tuż po festiwalu, piosenkarka powiedziała dziennikarzom jak czuła się w roli konferansjerki. Nie odbyło się oczywiście bez ochów i achów.

Utwierdziłam się w przekonaniu, że jestem człowiekiem orkiestrą, niezastąpioną w każdej dziedzinie, osobą wszechstronnie utalentowaną.

Piosenkarka, która wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że ma dobre serce, postanowiła w końcu zamienić słowa w czyny i przekazała Fundacji TVN, swoją platynową płytę.

 

Fragment konferencji prasowej z udziałem Dody.

 

 

 

 

W ramach drugiego dnia festiwalu odbył się konkurs o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności, który poprowadziła właśnie Doda. Piosenkarka wyraziła się niezbyt pochlebnie na temat poziomu konkursu.

To było pomieszanie - Małgorzata Ostrowska z totalnymi debiutantami. Tak trochę dziwnie.

Doda słynie w show-biznesie z świetnego głosu, skandali i ciętego języka. W Sopocie wyśmiała Michała Wiśniewskiego i nie zostawiła suchej nitki na Jones.

Jak zobaczyłam Norę Jones z kucykiem, w bluzce w kropki. Ja tak chodzę po bułki do sklepu. Załamałam się po prostu. Zero makijażu, wągry. Rozczapierzone włosy, dziwny strój. Totalna olewka. Coś takiego strasznie mnie wkurza.

Rozumiemy, że Doda bardzo lubi zaskakiwać swoich fanów nowymi strojami, fryzurami i skandalami. Różnica jest taka, że ludzie, którzy słuchają amerykańskiej piosenkarki, nie oczekują od niej, że będzie się po każdej piosence przebierała.

 

Jeżeli Norah sprzedała 18 milionów płyt na całym świecie to znaczy, że piosenkarka nie potrzebuje zbędnych ozdobników, ponieważ ludzie kupują jej muzyką, a nie wygląd. Fani Jones mają po prostu inną wrażliwość muzyczną, niż słuchacze Dody.

 

Doda w Sopocie:

 

 

 

 

Norah w Sopocie:

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (108)
Doda o Norah Jones: ona ma wągry!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  bo Norah umie śpiewać i robi to rewelacyjnie w odróżnieniu od Dody. To na tyle. Kropka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Norah Jones vs Doda... Norah wygrywa. Doda ma po prostu kompleksy! Że nie doruwnuje takim standardom Norah. Bo Norah umie śpiewać a Doda wyć " ooooo... bejbe". I Jones śpiewa normalną spokojną muzykę a Rabczewska zboczońości. I to tak najprościej ująć. A to jak Doda wyraziła się o Norah mnie przeraziło To że Jones nie chdzi wszędzie z tapetą na gębie to nie znaczy że jest jakaś gorsza!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Doda jest kretynką

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  doda ma wąsik i jest przerobionym facetem xdd

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Norah jest naturlanie piękna i jest elegancka nawet jak się skromnie ubierze,nie ma nic sztucznego,ani cyców,ani powiększanych ust a Ty Doda nawet jakbyś jeszcze 5 lat się stroiła nigdy taka nie bedziesz a Twoje zadufanie w sobie jest śmieszne,jesteś wyjątkowo tępa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Nie no po prostu żal Doda jest do dupy...:| sie czepia ;/ niech spojrzy na siebie

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Boże doda ma podnietę wągrami choć sama powinna zająć się swoim pyskiem bo jak na nią patrze żygać mi sie chce ;/ po.. idiotka śpiewa bezsensowne piosenki i ubiera sie jak dziwka z ulicy....

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Nie lubię Dody nawet bardzo jak ją widzę to zbiera mi się na wymioty i zauważyłam,że coraz więcej osób jej również nie lubi.To jest głupia,tania suka,która zgrywa się na inteligentkę ale jej to nie wychodzi.Nigdy nie była dla mnie żadną gwiazdą i nie będzie,a funkcjonuje jeszcze tak naprawdę dzięki swoim nielicznym fanom,których za chwile też nie będzie miała.Nastolatki tak naprawdę się nią zachwycają bo żaden normalny człowiek nie zwróci na takie coś uwagi.W moim towarzystwie prawie nikt nie zna Dody bo ludzie wykształceni i bogaci nie słuchają takiej muzyki dla mas.Jak będziemy chcieli posłuchać dobrej muzyki to polecimy do Stanów na koncert Nory Jones,której Doda tak nie lubi albo Xtiny,którą ciągle kopiuje.I mam w dupie wszystkich tych,którzy będą się burzyć moim postem,wszystkich osranych dupowłazów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Doda nadrabia glupia gadka bo za cienka jest a pojecie o muzyce ma jak swinia o gwiazdach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX