Rubik chce opuścić Polskę? Sondaż

Mówi się o nim "jeden z najwybitniejszych współczesnych twórców". Ma w Polsce wielu fanów, którzy gotowi byliby rzucić się w ogień w obronie muzyki swego idola. A on chce wyjechać. Dlaczego?

 

Kompozytor, muzyk, jedna z najbardziej popularnych osób w show-biznesie i nie wiadomo, co jeszcze, marzy, aby opuścić nasz piękny kraj i ruszyć na podbój Hollywood. To tam właśnie się widzi - jako kompozytora muzyki filmowej do największych produkcji fabryki snów. Plan może i dobry, bo to muzyka do polskich obrazów takich jak "Nigdy w życiu" wyniosła go na panteon sław, ale czy realny. Raczej nie, bo droga do Oscara jest długa, kręta i najeżona zasadzkami.

 

Piotr Rubik osobiście zwierzył nam się ze swoich zawodowych pragnień:

 

 

 

Cieszymy się, że nasz ulubiony kompozytor ma ambicje, ale czy to, co zdołał uzyskać w ojczyźnie, już mu nie wystarcza? Czy będzie w stanie opuścić swoich najwierniejszych fanów? Piotrze oni tego nie przeżyją!

 

 

Więcej o:
Komentarze (108)
Rubik chce opuścić Polskę? Sondaż
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  PRZECIE Piotr rubik nie może tegop zrobić nie nam nie fanom ,musi nzostaccccccccccc.Piotr zostan

 • Gość: Gość

  0

  NIECH PAN NIE WYJEŻDŻA, PLEASE!

 • Gość: Gość

  0

  prosze cię nie wyjeżdżaj proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • Gość: Gość

  0

  bym nie przeżyła jak by wyjechał na milion procent

 • Gość: Gość

  0

  nie może wyjechachać i koniec

 • Gość: Gość

  0

  Lubie cię

 • Gość: Gość

  0

  Lubie cię

 • Gość: Gość

  0

  czy wyjedzie czy nie to i tak bede sluchac jego muzyki jest piekna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX