Doda mistrzyni seksapilu i ciętej riposty

Gdyby na festiwalu w Sopocie przyznawali Bursztynowego Słowika za poczucie humoru i cięte komentarze, nagroda na pewno trafiłaby do... konferansjerki - Dody!!

 

Dorota wystąpiła na sopockim festiwalu w roli prowadzącej i trzeba przyznać, że wypadła znakomicie. Doda starała się jak mogła, żeby rozśmieszyć publikę zgromadzoną w amfiteatrze. I odniosła sukces, bo wielokrotnie ludzie po jej błyskotliwych żartach wybuchali gromkim śmiechem.

 

Oto przykłada, gdy Doda zapowiadała Małgorzatę Ostrowską, palnęła:

Wiele moich koleżanek zostało spłodzonych w rytm "Szklanej pogody".

Doda wykorzystała też sytuację, żeby dogadać Michałowi Wiśniewskiemu, który niedawno na swoim blogu napisał, że jest narkomanką. Gdy zapowiadała Łukasza Zgrobelnego, który w dziecństwie chciał być pilotem, Doda skwitowała

Jest na polskiej scenie taki jeden, który skończył kurs pilota i wywiało mu wszystkie szare komórki.

 

Więcej o:
Komentarze (239)
Doda mistrzyni seksapilu i ciętej riposty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  jakiego seksapilu? ma ciało jak dmuchana lala i się zachowuje podobnie. Czy to oznacza, że dmuchane lale mają dużo seksapilu?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  DODA WYGLĄDA JAK TRANSWESTYTA,MA SZEROKĄ SZCZĘKĘ JAK KOŃ,SZTUCZNE ZĘBY,ZMARSZCZKI NA RYJU,KRÓTKIE NÓZKI,BRAK TALII,CHŁOPIĘCY TYŁEK I SZTUCZNE CYCKI I TO MA KU.. BYĆ PIĘKNA KOBIETA? CHYBA KTOŚ TUTAJ SOBIE ŻARTUJE,A DO TEGO PRYMITYWNA,WIEJSKA MARYNA.NIGDY NIE WIDZIAŁEM BARDZIEJ ODRAŻAJĄCEJ ISTOTY.JEST OBLEŚNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  seksapil nie ma nic wspolnego z cialem ale z brakiem kompleksow- przeczy dodzie wiec, kobiecoscia- przeczy,

 • Gość: Gość

  0

  seksapil nie ma nic wspolnego z rozneglizowanym cialem, wulgarnoascia, ponadto mega seksapil przeczy sobie z mega zakompleksiona pod wzgledme wygladu Dorota Rabczewska

 • Gość: Gość

  0

  Hyh ogolnie to lubie jej piosenki bo nnie wychodza jej najgorzej!!ogólnie umie sobie porqdzicn tymi tesatami!!ja sie nie bede czepiala jej wygladu czy tez jej stylu zycia - kazdy ma swoje zycie i niech robi co chce!!i onaa tez ma do tego prawo!!no moze czasami przeszadza i wychodzi to sucharsko ale my juz nie mamy na to wpłytu - moim zdaniem te teksty na fetiwalu totalnie jej nie wyszły bynajmniej te dwa i to na tyle - pozdrawiam wszystch SARUSIA;)

 • Gość: Gość

  0

  Zgadzam się z GG Karoliną Max6299 Mr.r

 • Gość: Gość

  0

  doda jesteś BEZNADZIEJNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) <LOL>

 • Gość: Gość

  0

  Doda uwielbiam Cię, lizałbym Cię całą dniami i nocami :D

 • Gość: Gość

  0

  Doda uwielbiam Cię, lizałbym Cię całą dniami i nocami :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX