Eurowizja: Cichopek podbiła Europę? Głosuj!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zajęli czwarte miejsce w konkursie tańca Eurowizja 2007. Jak sobie poradzili na tle innych?

 

Naszym zdaniem Kaśka na tle zawodowych tancerzy wypadła zaskakująco dobrze. Było tak jak obiecywali zakochani - romantycznie, sentymentalnie i energicznie. Zwycięzcy drugiej edycji "Tańca z gwiazdami" w pierwszej rundzie konkursu zatańczyli efektowną cza-czę, natomiast w drugiej zaprezentowali taniec typu freestyle - złożony z rumby i samby. Cichopek tylko w pierwszym tańcu raz się potknęła, ale Marcin szybko zapanował nad sytuacją i para bez upadku skończyła swój taniec. W cza-czy Kasia ubrana była w czarną sukienkę, całą wyklejoną błyszczącymi kryształami. Śmiało może stwierdzić, że aktorka była jedną z uczestniczek, której kiecka więcej odsłaniała niż zakrywała. W drugiej rundzie włożyła czerwoną kreację, obszytą białymi kamieniami. Też nieźle.

eurowizja dance eurovision


Konkursowi, który trwał dwie godziny towarzyszyły oczywiście wielkie emocje. Pierwsze miejsce zajęli zawodowi tancerze, rozstawieni z numerem szesnastym, którzy reprezentowali Finlandię. Po raz kolejny potwierdziła się teoria, że para, która występuje jako ostatnia ma największe szanse na wygranie konkursu, ponieważ widzowie ją najlepiej pamiętają. Drugie miejsce przypadło Ukrainie, a trzeci Irlandii. Nam najbardziej podobali się reprezentanci Rosji, Niemiec i Finlandii. Szkoda nam było pary z Szwajcarii, która nie zdobyła nawet jednego punktu. Polska publiczność maksymalną ilość punktów przyznała parze z Ukrainy.

 

Przed wyjazdem do Londynu, Kasia zaznaczyła, że liczy na głosy sąsiadów. Liczyła i się nie przeliczyła, ponieważ od Niemców dostaliśmy 12 punktów, a od Ukrainy 10. Warto też zauważyć, że dużą ilość punktów dostaliśmy od państw takich jak : Wielka Brytania i Irlandia, do których wyemigrowało mnóstwo naszych rodaków. Kasia Cichopek i Marcin Hakiem nieoficjalnie zajęli 1 miejsce spośród par niezawodowych, gdyż uczestnicy, którzy uplasowali się na podium, taniec towarzyski trenują latami. Reasumując Kasia wróci do kraju z Eurowizji z tarczą - co polskiemu artyście nie zdarzyło się chyba od czasów Edyty Górniak.

 

Więcej o:
Komentarze (259)
Eurowizja: Cichopek podbiła Europę? Głosuj!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Pięknie tańczyli

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Kasia i Marcin odnieśli wielki sukces!!! Ja gdybym nie mieszkała w Polsce to bym na nich głosowała

 • Gość: Gość

  0

  naprawdę wporządku :]

 • Gość: Gość

  0

  EJ DAMA!!!!!!!!!!!! O co ci chodzi widze ze im zazdroscisz a i to nie jest chwyt reklamowy ty gow....no wiesz

 • Gość: Gość

  0

  Ładnie tańczyli ale sex też się liczy...

 • Gość: Gość

  0

  kazdy tylko patrzy na obnarzone cialo a ze kasia ma fajne wiec sie wzbija do gory.szczesciara

 • Gość: Gość

  0

  nie można obrażac ludzi od syfó co ona ci zrobiła :(jesteś denny a po za tym ona zawsze jak ją widze ejst czysta więc o co chodzi:Pa co do tej uerowizji to finlandczycy zatańczyli naprawde ładnie neid ziwie sie że wygrali bo zatańczyc rumbe najtrudniejszą z łaciny tak perfekcyjnie jak oni do takiej trudnej muzyki to szczyt wszystkiego byli najlepsi a kasia i marcin pokazali ze są świetni a przecież nie oficjalnie zajęli pierwsze miejsce wśród par nie zawodowych czyli tych mieszanych:)powodzenia życze i nie przejmujcie się krytyką:)buziaki

 • Gość: Gość

  0

  co wy tu za bzdury wypisujecie to wszycho to syf

 • Gość: Gość

  0

  Kasia jest po prostu SUPER

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX