Jones zanudziła sopocką publiczność? Galeria

Wielka gwiazda przyjechała, weszła na scenę i zagrała. Szkoda, że połowa widzów drzemała.

 

Pierwszego dnia festiwalu w Sopocie swój koncert dała Norah Jones. Laureatka ośmiu nagród Grammy w rozmowie z jednym z portali internetowych powiedziała, że bardzo podoba jej się Trójmiasto, które jej zdaniem jest przepiękne. Amerykańska piosenkarka przyjechała do Sopotu już 30 września. Po próbach w amfiteatrze, znalazła trochę czasu na zwiedzanie i zrelaksowanie się.

Miałam okazję pójść na długi spacer po lesie. Bałam się, że się zgubię, ale udało się. Było nieźle.

Brawo!

 

W trakcie trasy koncertowej piosenkarka bardzo często zmienia listę utworów, które wykonuje.

Staramy się ją zmieniać, żeby nie zanudzić się na śmierć. Często zmieniamy też instrumentarium i do tego też musimy się dostosować.

Bardzo ciekawe. Jak poszedł koncert?

 

Mimo tego, że Norah sprzedaje miliony płyt na całym świecie, trudno nazywać muzykę, którą wykonuje popularną czy masową. Na forach internetowych już pojawiły się głosy, że koncert Jones był nudny i bez pomysłu. Organizatorzy festiwalu bardzo zaryzykowali zapraszając właśnie ją do udziału w imprezie. Dlaczego? Lubimy łatwe, proste brzmienia, szybko spadające w ucho. Skąd taki wniosek? Wystarczy spojrzeć na ilość płyt, jakie sprzedali w ostatnich latach tacy artyści jak: Ich Troje, Doda czy Bajm. Mimo tego, że krytycy bardzo negatywnie wypowiadają się na temat ich krążków, zarzucają, że ich muzyka jest tandetna i mało oryginalna, oni zdobywają z każdym dniem coraz więcej fanów. Z kolei artyści, których recenzenci chwalą za pomysłowość i talent, tacy jak: Smolik, Maria Peszek, Novika czy Reni Jusis, już nie cieszą się aż tak dużą popularnością, bo ich muzyka nie wpada tak szybko w ucha.

 

Wniosek - na masowych festiwalach chcemy więcej Dody!

Więcej o:
Komentarze (135)
Jones zanudziła sopocką publiczność? Galeria
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Jestem pewna, że wiele ludzi przyszło na koncert i bardzo się im podobało. Norah jest wokalistką jezzową i całe szczęści, jest to muzyka raczej spokojna, często jej słucham dla relaxu. Nie wszystkie koncerty muszą być komercyjne prawda? Żałuję, ze mnie nie było, ale jestem zadowolna, że odbywają się takie koncerty "nudne" dla ludzi którzy lubią "nudną" muzykę. A autorowi artykułu radzę nie krytykować muzyki której najwyraźniej nie zna i odwiedzać koncerty Dody i Feel itp. która jest prosta i dla prostych

 • Gość: Gość

  0

  Nie można ulegać dyktatowi mas i puszczać na okrągło samą tandetę - już wystarczy, że Doda jest wszędzie i biedni pracownicy telewizji muszą użerać się z tą chamką i prostaczką.
  Poza tym polskie popowe piosenczyny tak bezpłciowe, że nie da się zapamiętac melodii to dopiero są NUDY

 • Gość: Gość

  0

  chyba sierpnia

 • Gość: Gość

  0

  To głuche bydło, które nie potrafi słuchać N. Jones nawet nie wie, na jak prymitywnym poziomie jest ich słuch. I zamiast się swoją głuchotą i tępotą chwalić lepiej słuchajcie tego co dla was wyprodukowały inne miernoty. Spadajcie

 • Gość: Gość

  0

  nnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuda dobranoc

 • Gość: Gość

  0

  norah wypadła super a dody nie lubi e:/

 • Gość: Gość

  0

  Koncert był świetny. Norah śpiewa bardzo ładnie. Ma lepsze piosenki od tej całej tandety co leci w radio od rana do nocy. Nic innego tylko te gówna!! Muzyka Jones jest spokojna i za to ją lubię;)

 • Gość: Gość

  0

  Ej no sorry, ogladalam ten koncert i byl beznadziejny!!! po 5 piosence wlaczylam polsat !! :/

 • Gość: Gość

  0

  Jak się nie znają na muzyce to poprzysypiali! Jones byla super!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX