Gwiazdy TVP2 przechodzą do konkurencji

Prowadzący program "Pytanie na śniadanie"- Dorota Wellman i Marcin Prokop, odchodzą z Telewizji Publicznej. Popularni prezenterzy prawdopodobnie będą prowadzili program "Dzień dobry TVN". Czy "wygryzą" Kingę Rusin i Marcina Mellera?

 

W mediach pojawiła się informacja, że Dorota i Marcin będą prowadzili poranny program TVN w dni powszednie, na zmianę z Jolantą Pieńkowską i nowym prezenterem. Tym samym nie dojdzie między nimi, a Rusin i Mellerem do bezpośredniej rywalizacji, ponieważ ci drudzy będą prowadzili program w weekendy. Drugą parą weekendowych prowadzących będzie Magda Mołek i Andrzej Sołtysik.

 Marcin Meller i Kinga Rusin

 

Informacje o przejściu Prokopa i Wellman do stacji TVN potwierdziła Alicja Resich-Modlińska ( szefowa programu "Pytanie na śniadanie").

Poinformowano mnie, że para, pod którą ustawialiśmy grafik, zrezygnowała z pracy w "Pytaniu na śniadanie". Przyjęłam tę wiadomość ze smutkiem, nie tylko z powodu trudności organizacyjnych, ale też ze względu na naszą wieloletnią przyjaźń.

Dorota i Marcin mieli być największymi gwiazdami jesiennej ramówki TVP2. Zmienili jednak plany i wzięli udział w castingu do programu stacji TVN. Teraz prawdopodobnie w "Pytaniu na śniadanie" zastąpi ich Monika Richardson, której ponownie zaproponowano poprowadzenie programu.

 

Dorota i Marcin to nie pierwsze gwiazdy, które odchodzą z TVP do TVN. Przed nimi umowę ze stacją Waltera podpisali: Monika Olejnik, Kamil Durczok czy Tomasz Lis. Czemu tyle osób przechodzi do TVN-u, który ma mniejszą oglądalność niż TVP? Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to zapewne chodzi o pieniądze. TVN jest stacją prywatną i płaci lepiej niż Telewizja Publiczna.

 

Więcej o:
Komentarze (85)
Gwiazdy TVP2 przechodzą do konkurencji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  powinni!!! Nie lubie Kingi, gdyz jest sztuczna i ma manie wyzszosci, a Dorotka i Marcin sa na luzie i trudno sie od nich oderwac.po prostu czuje sie jakby byli u mnie w domu, a nie w studio! Pozdrawiam ich goraco

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Lubie Was za humor i oryginalne prowadzenie programu- tylko na Boga Pani Doroto - prosze tak nie dotykac pana Marcina - to jest molestowanie w pracy - Pani reka wciaz wedruje w kierunku Pani wspolprowadzacego!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Dorota Wellman to super kobieta nareszcie mozna ogladac tv i nie miec kompleksów patrzac na jakies wychudzone biedactwo w rozmiarze 34. Pani Dorotko jest pani piekna i jest pani inspiracja dla innych kobiet.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Magdy Molek tez nie lubie i jej partnera. weekendowe programy a potwornie nudne, zas Jolcia z Wojtkiem i Dorotka z Marcinem sa zarabisci. Wezcie ich na weekend, bo nie mam co wtedy ogladac!!!

 • Gość: Gość

  0

  uwarzam ze to okrutne jak oni moga tak postepowac przeciez chodzi o widza a nie kase

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  i dobrze że wszyscy uciekają z TVP to TVN-u bo TVN jest lepszy. I już teraz ma większa oglądalność

 • Gość: Gość

  0

  i dobrze że wszyscy uciekają z TVP to TVN-u bo TVN jest lepszy

 • Gość: Gość

  0

  Lubię Panią Dorotę, pamiętam jak prowadziła wspólnie z Agatą Młynarską program poranny w TVP .... Agata nie dawała dojść do słowa Dorocie choć tak naprawdę w porównaniu z Dorotą prezentowała b.niski poziom....

 • Gość: Gość

  0

  Dzieki Bogu!Sam nie smak, patrzac na ten duet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX