Taniec na lodzie od września w TVP2

Niedawno pojawiła się w mediach informacja, że nowe show Dwójki ma wystartować dopiero na wiosnę, a nie jak wcześniej zapowiadano jesienią. Po wielu dyskusjach zarząd Telewizji Publicznej zdecydował jednak, że show w którym mają wziąć udział takie gwiazdy jak Rafał Mroczek czy Tomasz Kammel będziecie emitowany od września w piątkowe wieczory.

 

Wspaniała wiadomość. Po prostu nie możemy się doczekać się tych bolesnych upadków!

 

Decyzję o przyspieszeniu emisji programu podjęto dzięki uporowi dyrektora TVP2 Wojciecha Pawlaka, któremu bardzo zależało na tym aby "Taniec na lodzie" pojawił się w jesiennej ramówce Dwójki. Uczestnicy nowego show mają bardzo ciężkie zadanie, ponieważ trudnej sztuki tańca będą musieli nauczyć się na łyżwach. "Fakt" napisał ostatnio o pierwszych treningach gwiazd na lodzie. Podobno Rafał Mroczek i Przemysła Saleta zaliczyli parę razy upadki, ale nie poddali się i dalej zawzięcie trenowali. O "Lodową gwiazdę"- nagrodę główną programu, walczyć będzie 11 par złożonych z gwiazd telewizji oraz profesjonalnych łyżwiarzy sportowych. Jeśli któryś z uczestników dozna poważnej kontuzji i będzie zmuszony zakończyć udział w programie, na jego miejsce "wskoczy" jeden z dwóch rezerwowych uczestników.

 

 Rafał Mroczek i Marcin Mroczek

Wiadomo już na pewno, że w programie zobaczymy takie gwiazdy jak: Rafał Mroczek (Lodowa gwiazda ładnie by wyglądała obok Kryształowej Kuli), Przemysław Saleta, Zygmunt Chajzer, Katarzyna Glinka, Tomasz Kammel, Ewa Sonnet, Przemysław Babiarz i Anna Popek. Z producentami show negocjują również: Marysia Sadowska, Olga Borys oraz Ewelina Serafin de la Cruz.

 Doda

Gospodarzami programu będą: Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski. Oceniać występy par będzie jury, w którym zasiądzie dwóch ekspertów związanych z łyżwiarstwem oraz Doda i Włodzimierz Szaranowicz. O tym, kto odejdzie z programu zadecydują poprzez głosowanie smsowe telewidzowie. Program zobaczymy na antenie Dwójki w piątki o godzinie 20.00.

 

Jednym słowem zapowiada nam się jesień pełna rywalizacji. W piątki "Taniec na lodzie" na Dwójce, w soboty "Jak oni śpiewają" na Polsacie, w niedziele TVN i 6 edycja "Tańca z gwiazdami". Czy biedni widzowie wytrzymają ten stres?

 

Bo my już się stresujemy. Na przykład upadkiem tej pani. Na brzuch. Auu!

 

 Ewa Sonnet

Więcej o:
Komentarze (173)
Taniec na lodzie od września w TVP2
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Kurzajewksi to sliczny facecik:) taki super on jest:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  asjojen opanuj się co ty wygadujesz o Ewce ona świetnie tańczy ty byś nawet pirueta nie zrobił cwaniaczku !

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Ten program z udziałem Dody sięgnął dna. Proszę nie wyrażać zgody na występowanie w nim w roli gwiazdy . Po co taki prymityw ma się wyżywać .Stworzyliście jej okazję do zaprezentowania chamstwa , i to na oczach telewidzów telewizji publicznej .

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Dyrektor II programu TP powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za tolerowanie i rozpowszechnianie chamstwa w postaci Dody .Czy on też udaje , że nic się nie stało ? Skoro prawie wszyscy internauci są oburzeni chamstem Dody to proszę coś z tym zrobić .Czy wami rządzi smarkata , nie wychowana prostaczka ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Straciłam cały szacunek dla jury skoro wyrazili zgodę , aby zasiąść z Dodą. Niech wam jeździ po głowach skoro na to się godzicie . Przecież ona was kompromituje .czy dla Was pieniądze są ważniejsze niż dobre imię . Bezczelny , chamski typ .I ma jeszcze zostać w programie . Szok !!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  moim zdaniem wszystkie pary cudnie tańczą ale doda wszystko to rozwala
  w czasie pierwszego odcinku powiedziała Ewelinie że ma brzytkie pośladki zamiast oceniać taniec ja nie wiem kto ją wychował

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  doda nie nadaje się do jury

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  to straszne kto dopuścił do tego żeby Doda zasiadła w jury przecież ona nie ma żadnej kultury!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Błagam...zdejmicie Dode z tego jej różowego fotela....jest tak chamska i irytująca, że się oglądać tego nieda...jeśli będzie program pt. ,,Jak gwiazdy spadają" lub ,,Chamowate gwiazdy" wtedy Doda może być w jury jak najbardziej...na tym sie zna ew. konkurs na najbardziej ordynarne i roznegliżowane foty...Głupia ,pusta lala z tej Dody...Owszem głos ma, śpiewać potrafi lepiej niz Mandaryna,ale swoim ,,występem" w piątek straciłam do niej jaką kolwiek sympatie coć była znikoma....Wywalcie Dode...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX