Piotr Rubik - zakompleksiony?

Gdy patrzymy na zdjęcia popularnego kompozytora Piotra Rubika widzimy go zadbanego, wystylizowanego ... - jak niektórzy uważają - aspirującego do miana metroseksualisty. Rubik zawsze prezentuje sie na festiwalach, koncertach i teledyskach - wyśmienicie. Jednak nie zawsze Piotr wyglądał i czuł się dobrze, okazuje się, że w dzieciństwie był zakompleksiony - donosi "Życie na gorąco". Oto cała prawda - po raz kolejny.

 

Magazyn spytał mamę Rubika, Żanette Wrońską o to, jaki był jej syn w młodości.

Myślę, że Piotr długo nie wierzył w siebie. Miał talent, potencjał i był bardzo ambitny, ale nieodporny na krytykę. Wykonał ogromny wysiłek, żeby to w sobie zmienić. Nie stracił wrażliwości, ale już wie, jak przetrwać w świecie, w którym żyje i pracuje.

Niestety nieodporność na krytykę pozostała w Piotrze do dziś. Gdy współpracownicy mieli dość jego gwiazdorskiego zachowania i odeszli od niego, od razu zrobił aferę na całą Polskę. W wywiadach przekonywał, że on nic złego nie zrobił i krytyka jego współpracowników jest bezpodstawna. W końcu Rubik postanowił odnieść się do całej sytuacji poprzez sztukę i nagrał ze swoimi nowymi solistami piosenkę "To cała prawda".

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (88)
Piotr Rubik - zakompleksiony?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Lubię słuchać jego utwory,uspokajają mnie.A jeżeli go ktoś nie trawi-to nie słuchać!!!!!!!!!!!!Jak może ktoś się wypowiadać o człowieku,jeżeli go nie zna!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  NIECH PAN NIE PRZEJMUJE SIE KRYTYKAMI TYCH LUDZI BO ONI NIE ZNAJA SIE NA PRAWDZIWEJ MUZYCE. JA KOCHAM PANA ZA TO JAKI PAN JEST ZA WYGLAD OGOLNIE ZA WSZYSTKO. JA UWIELBIAM PANA MUZYKE I Z NIECIERPLIWIENIEM CZEKAM NA KOLJNE ORATORIUM. JA ULA I CAŁA MOJA RODZINA KOCHAMY PANA NIE PRZEJMUJAC SIE TYM CO MOWIA O PANU CI GLUPCY !!!

 • Gość: Gość

  0

  AGNIESZKA SYGA RUBIK PIOTR AGATA

 • Gość: Gość

  0

  DOBRZE ZE PIOTR NIE MÓI NIKOMU O TYM CO SIE STALO WPROST. PO TO NAKRECIL KLIP to cala prawda ZEBY DOWIEDZIELI SIE JAKA JEST PRAWDA

 • Gość: Gość

  0

  Odpieprzcie się od niego małpy wy jedne!!!

 • Gość: Gość

  0

  nie wątpie że jest dość schludny, ale ma talent, i taki michał wiśniewski może sie za nim schować moim zdaniem rubik jest Spox..fanka

 • Gość: Gość

  0

  JEżELI KTOś NIELUBI PANA PIOTRA ,TO NIECH NIE ZABIERA GłOSU,
  , NIEZNAJąC CZłOWIEKA WYSTAWIA
  JAKIEś GłUPIE OPINIE O NIM."EMILY" MOżE TO TY JESTES GłUPIA!
  "N" JEST DEBILEM,A "ZIOM' MA KOMPLEKSY Z POWODU OTYłOSCI NAZYWAJąC RUBIKA PRZEWALISTYM.LUDZIE TROCHE KULTURY.

 • Gość: Gość

  0

  do dupy

 • Gość: Gość

  0

  przewalisty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX