Zac Efron i jego polska wersja?

Od jakiegoś czasu w radio można usłyszeć piosenkę Hani Stach i Andrzeja Lamperta "Masz w sobie wiarę". Jest to polska wersja przeboju "Breaking Free" z wielkiego hitu filmowego Disneya "High School Musical". W oryginale zaśpiewali Zac Efron i Vanessa Anne Hudgens.


Poniżej możecie obejrzeć teledysk do polskiej wersji piosenki i ocenić czy Andrzej Lampert to polski Zac Efron , a Hania Stach dorównuje Vanessie Anne Hudgens.

 

 

 

 

Wytwórnia Disney po niespodziewanym sukcesie "High School Musical" nakręciła już drugą część, która zostanie wyemitowana w amerykańskiej telewizji 17 sierpnia. Trwają także przygotowania do "High School Musical 3", który będzie wyświetlany w kinach.

 

 Zac Efron i Vanessa Hudgens

Zac Efron i Vanessa Anne Hudgens

 

 

Poniżej możecie zobaczyć ekskluzywny klip z piosenką zapowiadającą drugą część filmu.

 

 

 

Hania Stach i Andrzej Lampert nagrali razem już drugą piosenkę - polską wersję utworu "You are the Music in Me", która promuje "High School Musical 2". Jej polski tytuł to "Moja muzyka to ty". Powstanie oczywiście teledysk, o czym będziemy informować na bieżąco.

 

 


Więcej o:
Komentarze (423)
Zac Efron i jego polska wersja?
Zaloguj się
 • annka

  Oceniono 20 razy 16

  porównywanie Lamperta do Efrona jest śmieszne. Lampert to wykształcony piosenkarz ze wspaniałym głosem a efron to tylko dzieciak który zagrał w najbardziej dennym i beznadziejnym filmie świata. Zresztą odnosze wrażenie że średnia wieku komentujących na tym forum nie przekracza 11 lat.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  Moim zdaniem nikt nie zastąpi pięknej Vanessy i cudownego Troya.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  lubie zaca i pojade do kina na 3 czesc high school miusical

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  kocham was

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 4

  moim zdaniem vanessa i zac zaśpiewali super i nikt ich nie morze zastąpić.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  są boscy!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Zac ma cudowne niebieskie oczka z ktorych bije radosc;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Nikt nie przebije glosu naszego Andrzeja! Hania tez jest rewelacyjna. Szkoda tylko, ze nie iskrzy miedzy nimi na video. No ale nie sa aktorami, tak jak glowni bohaterzy filmu. Natomiast wykonalnie wokalne - polskie o 100 % lepsze!!! BRAWO!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Polska wersja może nie jest lepsza, bo nie lubię tłumaczeń oryginalnych piosenek ale wokalnie napewno Andrzej i Hania są o wiele lepsi, nie ma porównania, posłuchajcie sobie jak śpiewa Andrzej a jak ten dzieciak:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX