Wiśniewski: kocham swoją żonę, ale...

Na blogu Michała Wiśniewskiego pojawił się kolejny interesujący wpis. Tym razem artysta wyjątkowo nikogo nie krytykuje.
spotkałem tę kobietę tylko raz w życiu w trakcie programu ?rozmowy w toku" czyli jej nie znam. magda gessler, w życiu nie przypuszczałbym, że jest jedną z najbardziej kreatywnych osób w Polsce.choć na pozór wygląda na kobietę z tłumu to po pierwszym wypowiedzianym słowie wiesz jedno: klasa sama w sobie. arystokracja w dobrym tego słowa znaczeniu. w mowie, geście i samym byciu. no cóż

 

Michał opisuje również jak wyglądało jego środowe popołudnie:


gdy graliśmy z Azerbejdżanem jechałem właśnie na koncert. Przegraliśmy 1:0 i pomyślałem, że jak przegramy to żaden facet nie wyjdzie z domu na koncert bo będzie tak wkurzony, że ...AAAAAAAAAHHHHHHHH było zajebiście.cieszę się, że w środę nie graliśmy koncertu. kropka.

Nas jednak najbardziej zdziwił końcowy fragment wpisu piosenkarza:

niemcy w domu ... i to na poważnie ... kocham swoją żonę, ale ... szkoda ...


Pisząc ten artykuł przypomniały nam się teksty nauczycielek od polskiego, które zawsze po przeczytaniu wiersza mówiły: A teraz powiedzcie drogie dzieci, co autor miał nam myśli? Na podstawie tego wpisu bardzo trudno nam powiedzieć, co Michał miał na myśli. Ciekawe interpretacje mile widziane.
Więcej o:
Komentarze (68)
Wiśniewski: kocham swoją żonę, ale...
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  500 żon na raz

 • Gość: Gość

  0

  Achaaaaaaaaa .....!!!!! Sorry , że mi ten tekst tak pocięło... braki lub nadmiary .....!!!!! Może miałeś w życiu beret , jak sam mówiłeś... Ale chyba niczego Cię to nie nauczyło !!!!!!! Forsa facet to nie wszystko !!!!!!!! Podejżewam , że bez forsy to se już nie dasz rady w życiu , bo prawdziwa robota to Ci śmierdzi....... !!!!! Bye!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  No cóż ??? Dałbym Ci do rąk łopatę czerwonowłosy baranie i 8 godzin na poziomie 500m w kopalni wnękę ścianową do wybrania ... Zapewniam Cię , że wszystkie trucizny i toksyny by z Ciebie wyszłyyyy .....Kobietę to trzeba szanować myślamia nie jajami !!!!!!!! Jaja by Ci spuchły od solidnej pracy , więc zostały myśli.... Te Twoje śluby , zmiany dup !!!!!!!! Kup se chłopie meter gumy i strzel w łep !!!!! Sorry , ale to narazie jedyne , co C mogę doradzić !!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Sam mówił że dla niego liczy się prawdziwaq, rodzina i chce założyć ja.. Tak sie stało ale dlaczego to już kolejna żona ?

 • Gość: Gość

  0

  Lubię wiśniewskiego...

 • Gość: Gość

  0

  michał kochasz żone ale kturom no właśnie kturom pozdrów marte swoio byłom zone

 • Gość: Gość

  0

  zostaw anke wroc do matry .ona napewno cie kocha . w wywiadach tak cieplo o tobie mowi . pozdrawiam michala wisniewskiego jacka lagwe i marte wisniewska

 • Gość: Gość

  0

  weszlam na ta strone przypadkiem . uwazam ze mandaryna byla lepsza zona . ladna madra sympatyczna . a anka zero komentarza

 • Gość: Gość

  0

  super

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX