Kto wygra "Jak Oni śpiewają"?

Po 13 tygodniach trwania programu, trójka finalistów powalczy o główną nagrodę show, czyli Brylantowy Mikrofon. Głosowanie na aktorów trwało cały tydzień i już na początku finałowego odcinka jeden z uczestników opuści program. Jurorzy też mają swoich faworytów, co dało się zauważyć przez większość odcinków programu...


Najbardziej nieobliczalna w swoich ocenach była Edyta Górniak, która w jednym programie potrafiła zachwycać się jakimś uczestnikiem, a w następnym bardzo go skrytykować. Piosenkarka po jednym z występów Agnieszki Włodarczyk powiedziała:


Agnieszko miałabym sugestię, żebyś popracowała nad górnymi dźwiękami. Było wiele nieczystości, dziś mnie zawiodłaś.


Z kolei następnym jej wykonaniem była zachwycona:

Ja powiem tylko jedno słowo - zawodowstwo.


Podobnie sytuacja miała się z Nataszą Urbańską która w jednym odcinku dostawała od Górniak 2 punkty a w następnym 6. W ostatnim odcinku po jednym z występów Nataszy, Edyta zamiast ocenić jej występ, pobiegła ją przytulić i pogratulować występu. W finale, Górniak prawdopodobnie będzie kibicowała Robertowi Moskwie, ponieważ w trakcie programu powiedziała, że to właśnie on jest jej faworytem:


Ty jesteś największym odkryciem tego programu. Ja już się nie będę na twój temat wypowiadać, bo mąż będzie zazdrosny.


Rudi Schubert podziela zdanie Edyty na temat Roberta:


Robercie, bardzo się rozwinąłeś od początku programu.


Oceny Rudiego była najczęściej bardzo łagodne i dlatego uczestnicy lubili, gdy to on miał wypowiadać się na temat ich występu. Do Nataszy Urbańskiej powiedział kiedyś:

Każdy twój występ pobudza moje serce do mocniejszego bicia.


Z kolei Elżbieta Zapendowska doceniła postępy, jakie zrobił Robert Moskwa ale jej faworytkami w programie zawsze były panie:


Cieszę się, że muzycznie objawił się ktoś taki jak Agnieszka. Któraś z dwójki: Agnieszka, Natasza - wygra ten program.


Jednym słowem zapowiada się ciekawa rywalizacja. Robert Moskwa jest uważany przez uczestników i jurorów za największego showmana tego programu.

 

 

 

Agnieszka Włodarczyk zachwyciła widzów brawurowym wykonaniem takich piosenek jak "Odkryjmy miłość nieznaną" czy "Co mi Panie dasz".

 

 

 

Natasza Urbańska z kolei jest idealnym materiałem na gwiazdę estrady. Świetnie tańczy, śpiewa i do tego jest piękną, pełną wdzięku kobietą.

 

 


W finale uczestnicy zaśpiewają aż cztery piosenki, w tym tę jedną wymarzoną. Na koniec zobaczymy również występ jurorki Edyty Górniak. Czyżby ktoś coś ściągał od producentów "Tańca z Gwiazdami"? Tam przecież też występowali jurorzy. Tak czy siak, my stawiamy na Nataszę. Nie ma na naszym rynku muzycznym wokalistki, która jednocześnie świetnie tańczy i śpiewa. Urbańska wypełniłaby tę lukę. A Wy, na kogo stawiacie?

Więcej o:
Komentarze (94)
Kto wygra "Jak Oni śpiewają"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Natasza jestes boska

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Natasza jest bardzo miła kobietką. Kiedy s[potkałam ja na korytarzu w Buffo pogratulowałam udziału w programie niesamowicie sympatycznie sie zachowała i zaprosiła do bufetu w teatrze. Nawet na zdjęciu przytuliła sie do Roberta, Agnieszka wygląda na sukę niesympatyczna zupełnie

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Aga jesteś tupeciarą bez talentu !!!!!!!!!

 • malutka19

  0

  Nataszka to niepowtarzalna artystka!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  ja się dobagam prawdziwych wynikuw między robertem moskwą a marzeną sztuką nalegam jak najszypciej wszyscy piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  ja stawiałem na marzenę

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  lololo

 • Gość: Gość

  0

  agnieszka jest najgłupsza na świecie! jak się dowiedziała że wygrała to nie wiedziała co ma robić bo ogłupiała ! NATASZA powinna wygrać !! nawet jeśli zawodowo śpiewa !! a przy okazji
  to że jest zawodową śpiewaczką to jej nic nie dało bo jak śpiewała piosenkę mikaela jacksona do dlaczego edyta górniak dała jej 2 !! ?? bo każdy uczy się na swoich błędach !! pozatym agnieszka jest sztywna, nie umie pożądnie zatańczyć jak natasza, a jak juz tańczy ( bardzo sztywno ) to krótko! a Ntasza długo i ładnie i ładnie się wygina a agnieszka to szywniak !!

 • Gość: Gość

  0

  Ja zawsze byłam za Natasza i będe i co z tego że wygrała włodarczyk że wygrała ona to nie znaczy żę lepiej śpiewa bo tak nie jest zawsze spiewała śpiewa i bęzie śpiewać lepiej Urbańska i mam nadzieje żę zrobisz taka karierę zę jak kiedys stanie przy tobie włodarczyk na jakims festiwalu czy koncercie to sie zbłażni czymam za cibie kciuki nataszko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX