Wiśniewski przeciw Zapendowskiej

Piosenkarz na swojej stronie internetowej ustosunkowuje się do uwag Eli Zapendowskiej na temat Edyty Herbuś.

Jeżeli Zapendowska jest specjalistą od śpiewania, kolega Schuberth jest od popkulturowego odbioru całości - to od czego jest Edyta Górniak ? od flair-u ? chciałem to sobie wytłumaczyć dlaczego polska diva daje 4 punkty, facet patrzący na kobietę 5, a specjalistka od śpiewu - 2. no dobra mógłbym się z tym zgodzić. musiałbym wtedy jednak przyznać, że program jest pomylony ze względu na to, że wszystkim chodzi o show.

 

Przypominamy, że w ostatnim programie "Jak oni śpiewają" występ Wiśniewskiego i Herbuś został oceniony przez jury najsłabiej ze wszystkich gwiazdorskich duetów. Jurorka "Idola" stwierdziła, że w przeciwieństwie do Michała, Edyta nie posiada osobowości i charyzmy. Wiśniewski oczywiście zdania Eli nie podziela:

 

Ja nie mam pretensji do 2 pkt szanownej pani eli - powiem więcej ja ją rozumiem w kontekście profesjonalisty. Boli mnie jednak najbardziej dysputa na temat osobowości. Wystąpiłem z Edytą Herbuś ponieważ jest przesympatyczną kobietą, która potrafi zajebiście tańczyć, a jedynym jej problem jest stres z tym czego może się lepiej lub gorzej ale jednak nauczyć - śpiewać. I choćby wg tej powyżej podanej definicji jest kimś kto ją posiada - osobowość. Nie tylko wiarę w siebie i chęć ale porywa publiczność aparycją, otwartością na ludzi wokół niej i niezwykłą wrażliwością. obdarza innych niesamowitym w dzisiejszych czasach zaufaniem.

 

Michał tak bardzo zachwycony jest Edytą, że gotów jest jej nawet wydać płytę:

ja jej nie bronię. ale kiedykolwiek będzie chciała wydać płytę - zapraszam. znajdzie we mnie przyjaciela - dlaczego? ano bo w nią wierzę. i wiem, że sobie poradzi.

 

Niedawno Wiśniewski bronił Rubika, teraz broni Herbuś. Może Michał pomylił powołania i powinien zostać adwokatem, a nie piosenkarzem?

Więcej o:
Komentarze (64)
Wiśniewski przeciw Zapendowskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  ELA ZAPENDOWSKA NIE MA PRAWA OCENIAC JEJOSOBOWOSCI!!!!!!!!
  POPROSTU ZAPENDOWSKA SAMA NIECH ZASPIEWA I ZOBACZYMY JAK JA OCENIMY!!!!!!! BO TAK TO SIE WYCHWALA JAKA TO ONA UMIE OCENIEAC INNYCH NO TO PROSZE ZAPENDOWSKA ZASPIEWAJ SAMA

 • Gość: Gość

  0

  elzbieta zapendosk to h..jjjjjjj

 • Gość: Gość

  0

  nikt widze od 2 dni tu nie pisze tylko ja wiec napisze jeszcze jak tos sie zgadza lub nie zgadza z moja opinia niech pisze.

 • Gość: Gość

  0

  i jeszcze zapendowska dala 3 agnieszce wlodaczyk i nataszy 4 na poczatku finalu

 • Gość: Gość

  0

  Michal mowi racje ta zapendowska nie jest sprawiedliwa nie mowie tutaj tylko o edytce ale i o innych aktorach przecierz dajmy przyklad ploszanski pieknie spiewal zapendowska wogole nie nadaje sie na jury. michal ma racje

 • Gość: Gość

  0

  Do Michała nie mam nic,bo ładnie śpiewa i dobrze to świadczy o nim jako o męszczyżnie,że stanął w obronie kobiety.Ale faktem jest że Edyta nie umie kompletnie śpiewać,piszczy aż uszy bolą.ZGROZA!!!

 • Gość: Gość

  0

  ożeń sie z nia

 • Gość: Gość

  0

  fajne sygnety!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Powiem krótko:Jestem za M.Wiśniewskim.Za Edytą Herbuś też.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX