Kryminalni - Marek vs Jacek

Kryminalni to świetny serial. Prawie od razu widomo kto zabił, można więc skupić się na poważniejszych rzeczach. Czyli próbować odpowiedzieć na pytanie - kogo wybraliśmy na miejscu Baśki - Marka czy Jacka?

 

Podkomisarz Barbara Storosz (Magdalena Schejbal) oprócz zmagania się z szumowinami i szujami na co dzień obcuje z podkomisarzem Markiem Brodeckim (Maciej Zakościelny) i prokuratorem Jackiem Dumiczem (Kamil Maćkowiak). Podstawowe dane delikwentów? Zakościelny urodził się w 1980 roku, Maćkowiak rok wcześniej. Zakościelny jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie, Maćkowiak Wydziału Aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej. Na razie remis!

 

Każdy z aktorów ma tajną broń. Maciej Zakościelny ukończył średnią szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. Kamil Maćkowiak jest absolwentem Szkoły Baletowej w Gdańsku. Nie wiadomo co bardziej działa na wyobraźnię - przystojniak smyrający smyczkiem struny czy przystojniak kręcący piruety w białych rajtuzach ...

 

Każdy z bohaterów ma asa w rękawie. Serialowy Marek jest dobrym ojcem, to chwyta za serce. Jacek skończył studia na Harvardzie, to chwyta za mózg. Obaj panowie są przystojni, a to chwyta za inne narządy.

 

Zakościelny (chociaż to nie jego wina) to ponoć polski Brad Pitt. Maćkowiak nie doczekał się jeszcze odpowiednika w Hollywood. I to chyba zdecyduje - stawiamy na oryginalność. W starciu tych panów wygrywa ten drugi. No to teraz żeby Baśka otworzyła wreszcie oczy...!

 

Więcej o:
Komentarze (76)
Kryminalni - Marek vs Jacek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Baśka kocha Marka! on też ją kocha! są gotowi zrobić dla siebie wszystko. a ten maćkowiak niech spada do pensjonatu pod różą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Maciuś Zakościelny.....=*=*

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  to super serial i bardzo lubię Magdę Schejbal i serial Kryminalni.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego pytano kogo ma wybrać Basia, a pisano o Zakościelnym i Maćkowiaku?? ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Serial jest wporzo i aktorzy też dajcie ludzie święty spokój Madzi przeciarz nie jest taka zła

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  baska jezeli moze keidykolwiek sie z kims związac takze w zyciu prywatnym to tylko z mackiem a jak nie to ja zadzgam i powiedzcie jej to nie wiem jak ale powiedzcie. mackowiak to zasrana pała nic nie potrafiaca gnoj smierdzacy nigdy baska by sie z nim nie zwiazala ten mackowak to jakas totalna poysłka matki przyrody omg! to brzydal jakiego swiat nie widzial i jeszcze do magdy sie przystawia mam nadzieje ze jej nie zgwalci zobczeniec posrany Magda strzez sie kamila! to na prawde h..

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Basia jest świetna, Marek jest świetny,więc wy,reżyserzy,na co czekacie?????????

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Serial mi się podoba, aktorzy też ale za często podczas trwania serialu są puszczane reklamy:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Magdalena Schejbal to fantastyczna aktorka a poza tym jest bardzo ładna....nie przeszkadza mi jaj nos bardzo ją lubię jak większość osób(mam nadzieję)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX