Nowy numer Gali - Rubik kocha się w Warszawie

W najnowszym numerze "Gali", Piotr Rubik wyrusza w podróż sentymentalną po Warszawie ze swoją ukochaną narzeczoną - młodszą o prawie dwadzieścia lat - Agatą Paskudzką. On ją zmienił i dobrze ją rozumie. Ona go szukała całe życie, a teraz często go pociesza.

Agata z wielką czułością:

Zawsze pocieszam Piotra. Wokół niego dzieje się wiele dobrego, ale i wiele złego, ataki prasowe, ludzka zawiść. Piotr się nie załamuje, ale chcę, żeby czuł, że jestem z nim. Że go kocham.

I miłosny rewanż Piotra:

Bardzo się zmieniła od czasu, gdy ją poznałem. Mam wrażenie, że jej dobre cechy jeszcze bardziej się uwypukliły. Ma mądrość, która pozwala jej żyć z kimś takim jak ja.

Miłość miłością, ale co z dość dużą różnicą wieku? Piotr ma na to receptę:

...dobrze nam robi. Czuję, że mam przy sobie kogoś, z kim się dobrze rozumiem. Kogoś, komu nie przeszkadza, że w głębi duszy jestem wciąż małym chłopcem.

Oboje wyglądają na bardzo zakochanych i już planują ślub kościelny, bo "w tym jest cała magia" - jak mówi Agata. Zresztą bardzo piękna Agata. Widać, że Piotr Rubik ma nie tylko gust muzyczny.

Agata Paskudzka

 

Ale to nie wszystkie ciekawe rzeczy z najnowszej "Gali":

 

Martyna Wojciechowska wyrusza w nieznane, bo tak można nazwać pracę za biurkiem. Zawsze podróżowała, a teraz sprawdza się jako naczelna "National Geographic". "Gala" pyta Martynę, czy się ustatkuje, a ona oczywiście grzecznie odpowiada - mało jednak z tego wynika.

Martyna Wojciechowska

 

Natomiast Tomasz Kot opowiada "Gali" o tym, dlaczego jak lew broni swojej prywatności. Mówi też o swojej żonie Agnieszce i ojcostwie, które już niedługo będzie go dotyczyło.

Tomasz Kot

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (44)
Nowy numer Gali - Rubik kocha się w Warszawie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  rubik pozdrawiam cię

 • Gość: Gość

  0

  jestes super piotrek tylko niewiem po co ci ta agata

 • Gość: Gość

  0

  ale zajefajny mundureczek:

 • Gość: Gość

  0

  ale zajefajny mundureczek:

 • Gość: Gość

  0

  tomek kot sweet :*

 • Gość: Gość

  0

  martna na zawsze bedzie moim autorytetem i idolką uwielbiam to co robi ja tez kocham podróze i fascynuja mnie góry W przyszłosci chciałabym zdobyć mount everest ablo mniejsza góree ale tez taka niemała.....

 • Gość: Gość

  0

  15stki 12stki pocieszam was bo możliwe iż wasze marzenia się spełnią pan Maestro bardzo lubi młode dziewczynki więc kto wie... przyznaje że ma talent ale wydaje mi się że jego kariera długo nie potrwa media zrobią swoje ...

 • Gość: Gość

  0

  TO CHYBA BYŁO PRZEZNACZENIE ZE AGATA I PIOTR SPOTKALI SIE...

 • Gość: Gość

  0

  brzudkie zdjęcie brzydkie zdjęcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX