Wielki ranking gwiazd

Specjalnie dla Was co tydzień (albo co dwa) będziemy robić Wielki Ranking Gwiazd. Kolejność na liście będzie ustalana subiektywnie (czyli tak jak nam się podoba), ale nie bez odniesienia do rzeczywistości. Będziemy liczyć gwiazdom ile razy pojawiły się na pierwszych stronach kolorówek. Będziemy brali pod uwagę fajne skandale. Będziemy odnotowywać sukcesy. Przede wszystkim liczymy jednak na Wasze uwagi.

 

Oto pierwszy Wielki Ranking.

 

 

 

Miejsce Gwiazda Dlaczego?
 1 Doda Doda Bo Doda to Królowa Polskiego Internetu. A Królowej lepiej nie drażnić, dlatego sadzamy ją na tronie. No i za "Edzię". Ma się ten pazur.
 2

 Britney Spears Britney Spears

Co prawda pobyt na odwyku utrudnił dostęp do nowych plotek, ale Brit dalej jest na topie. Dajcie jej kilka dni, a pokaże światu co jest warta. Poza tym o Britney ZAWSZE trzeba napisać.
  3 David i Victoria Beckham The Beckhams Beckhamowie są wielcy. Nie tylko ludzie o nich mówią, również inne gwiazdy chcą być jak oni. Sam Tom Cruise chce być kolegą Davida, Eva Longoria chce wyglądać jak Victoria. No i ta przeprowadzka do USA - teraz się od nich nie uwolnimy.
  4 Paris Hilton Paris Hilton Chłodna profesjonalistka. Właściwie codziennie "coś" robi - romansuje, baluje, stroi fochy. Po skandalu, jakim było opublikowanie prywatnego archiwum artystki, trochę ucichła. Gdyby nie to to z pewnością znalazłaby się na podium.
 5
 Kasia Tusk i Stefano Terrazzino Kasia Tusk Kto powiedział, że trzeba umieć tańczyć? Kasia przyciąga uwagę, wzbudza kontrowersje, a przede wszystkim pojawia się we wszystkim mediach naraz. Gratulujemy dobrego startu!
 6
 Edyta Górniak Edyta Górniak Wspaniały powrót! Krótka wojna z Dodą, a wszyscy sobie o Edzi przypomnieli. Do tego ta dramatyczna historia o wymuszaniu okupu. Czy będzie wyżej?
 7
 Dariusz Michalczewski Darek Michalczewski Udane kilka tygodni Darka. Rozwód, nowa panna, kontrowersje rodzinne, kilka dobrych tekstów w tabloidach. Wróżymy szybki spadek, ale trzeba oddać Tygrysowi co jego.
 8
 Angelina Jolie i Brad Pitt Brangelina Lubimy ładne pary, a ta uchodzi za najpiękniejszą. Do adopcji się już przyzwyczailiśmy, ale o tym jak rozwija się związek Angeliny z Bradem zawsze będziemy chcieli poczytać.
 9
 Kim Kardashian Kim Kardashian Przepis na sławę? Paris Hilton w pobliżu, ładna buzia, bogaty tata. Aha, no i sex-taśma ze sportami wodnymi .
  10
 Ivan Komarenko Ivan Komarenko Kogoś musieliśmy tutaj wstawić. Ivan pasuje jak ulał. Odpadnie w następnym odcinku "TzG" i będzie święty spokój.
Legenda:

 - gorąca gwiazda - to gwiazdy na topie. Taka elita.

 - wschodząca gwiazda - dopiero co się pojawiły. Jutro mało kto będzie o nich pamiętać

 - ważne wydarzenie - jeśli Brit znów się ogoli na łyso to wyląduje na pierwszym miejscu.

Więcej o:
Komentarze (3818)
Wielki ranking gwiazd
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Doda na pierwszym??!!
  Ludzie czy wy aby nie macie gorączki?! To pusta głupia lala która tylko tyłek pokazuje i myśli że jest extra.
  Żenada....!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Edyta Górniak powinna być ostatnia

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  edyta gorniak

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  co do dody to są o wiele fajniejsze dziewczyny przeciez ona jest juz stara udaje co to nie ona a real jest inny to zwietrzała sól minus -100

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  doda u mnie zasługuje jedynie na(minus) -100 czy nie widzicie ze ona sie az dusi pychą ale na cale szczescie to juz sie jej konczy

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Edytka Górniak powinna bydż na pierwszym miejscu ona jest wspaniała!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 2

  jeżeli uważacie ,że ta idiotka Doda jest gwiazdą to puknijcie się w łeb i sami to czytajcie

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  boruc

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  doda to debilka !!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX