Margot Robbie na premierze OLŚNIŁA, ale nie to jest najlepsze. Kiedy miała problem z sukienką... Zobaczcie, co zrobił Skarsgard

Margot Robbie razem z Alexandrem Sakarsgardem gra w najnowszej ekranizacji przygód "Tarzana". Podczas premiery para zaprezentowała się perfekcyjnie, choć Margot pomógł w tym trochę przystojny aktor.

Margot Robbie na londyńska premierę wybrała zachwycającą kreację od MiuMiu. Suknia wspaniale podkreśliła posągową urodę australijskiej piękności. Zwróćcie też uwagę na jej fryzurę - delikatne fale swobodnie spięte z tyłu. Czy może być coś bardziej seksownego? Może.

Kiedy Margot delikatnie rozpięła się sukienka, Alexander Skarsgard natychmiast rzucił się jej z pomocą. Tych dwoje na czerwonym dywanie... Aż brak nam słów.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

A co Wy sądzicie? Margot Robbie jest najpiękniejsza na świecie czy może przegrywa ze szwedzkim "ciachem"?

JM

Więcej o:
Komentarze (5)
Margot Robbie na premierze OLŚNIŁA, ale nie to jest najlepsze. Kiedy miała problem z sukienką... Zobaczcie, co zrobił Skarsgard
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Dinah

  Oceniono 1 raz 1

  Boże, jaka ona jest piękna... A w tej kreacji to już w ogóle wygląda jak bogini.

  Szczerze, to bardziej pociąga mnie ona niż on. Nie widzę nic pociągającego w Skarsgardzie chociaż wysocy jasnoocy blondyni to z reguły mój ideał faceta z urody.

  Przez Margot Robbie muszę chyba zakwestionować swoją seksualność... ;)

 • changeable8

  Oceniono 4 razy 0

  Powiedzieć o facecie piekny, to tak jak o kobiecie - przystojna. Średni komplement. Ona zdecydowanie piękna, on całkiem handsome ;)

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  "Margot Robbie jest najpiękniejsza na świecie czy może przegrywa ze szwedzkim "ciachem"?"
  Kto takie mądrości pisze? Kto jest piękniejszy, ona czy on??
  Pukacie w dno od spodu.

  BTW ta babka jest śliczna. I urocza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX