Dorota Gardias nie mogła dać córce buziaka. Co zrobiła 3-latka? Aż się wzruszyliśmy

Dorota Gardias pokazała na Instagramie, jak jej 3-letnia córka wyczekuje, by zobaczyć mamę na ekranie telewizora. Ujmujący widok.
Czekała na mamę Dorota Gardias nie mogła dać córce buziaka. Co zrobiła trzylatka? Dorota Gardias pokazała na Instagramie, jak jej trzyletnia córka wyczekuje, by zobaczyć mamę na ekranie telewizora. Ujmujący widok. Dorota Gardias pokazała na Instagramie, jak jej trzyletnia córka wyczekuje, by zobaczyć mamę na ekranie telewizora. Ujmujący widok. Dorota Gardias trzy lata temu została mamą, ale chroni wizerunek córki i rzadko pokazuje jej zdjęcia. Tym razem na Instagramie zamieściła jednak fotografię Hani, która pod nieobecność mamy w domu czeka, aż zobaczy ją przynajmniej na ekranie telewizora. "Czekała cały wieczór, żeby dać mi buziaka... Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Dzięki mojej córeczce" - napisała pogodynka. Zdjęcie i opis są naprawdę ujmujące. Fani komplementowali córkę Gardias.

Dorota Gardias 3 lata temu została mamą, ale chroni wizerunku córki i rzadko pokazuje jej zdjęcia. Tym razem na Instagramie zamieściła jednak fotografię Hani, która pod nieobecność mamy w domu czeka, aż zobaczy ją przynajmniej na ekranie telewizora.

Czekała cały wieczór, żeby dać mi buziaka... Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Dzięki mojej córeczce - napisała pogodynka.

Zdjęcie i opis są naprawdę ujmujące. Fani komplementowali córkę Gardias:

Cudowna córeczka, piękne włoski.
Jaka już duża dziewczynka.

Choć zdjęcie jest urocze, sytuacja dziecka czekającego na mamę wywołuje lekki smutek. Też macie takie odczucie?

WJ

Więcej o:
Komentarze (11)
Dorota Gardias nie mogła dać córce buziaka. Co zrobiła 3-latka? Aż się wzruszyliśmy
Zaloguj się
 • Gość: kaja

  Oceniono 1 raz 1

  5 komentarzy i sam hejt....ludzie czy Wy nie potraficie napisać coś miłego.. .. po co piszecie o jej prywatnych sprawach , czy ktoś wp....sza się Wam do waszego prywatnego życia. Trzeba być nieszczęśliwymi zgryźliwym człowiekiem aby wylewać takie pomyje na kogoś...

 • Gość: lol

  Oceniono 2 razy 0

  tak to jest, jak wpadka przeszkadza w pielęgnowaniu kariery cebularytki kurefczanki.

 • Gość: Gromek

  Oceniono 2 razy 0

  Królowa idiotek!

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  Kazde dziecko czeka na swoja mame ale mi rewelacja nie lubie tej baby

 • Gość: M.

  Oceniono 2 razy 0

  Oczywiście, wielki smutek! Gdyby czekała na tatusia, to byłoby to urocze, ale przecież baba powinna siedzieć w domu...

 • Gość: a

  Oceniono 1 raz -1

  Dzieci kobiet, które do nocy pracują w supermarketach też czekają na swoje mamy i jakoś nikogo to nie rusza, ale jak chodzi o panią z telewizji to trzeba ją hejtować, że pracuje. Brawo Wy!

 • mgr.nauk

  Oceniono 1 raz -1

  zdrowa z niej MILFa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX