Dominika Grosicka na zdjęciu z Lewandowską. Nie zgadniecie, co fani wytknęli Annie. Komentarz zniknął po jej odpowiedzi!

Dominika Grosicka pochwaliła się zdjęciem zrobionym po meczu z Anną Lewandowską i Sarą Boruc. Uwaga internautów przykuło jednak nie zwycięstwo, a wygląd najsłynniejszej spośród polskich WAGs.

Dominika Grosicka, jak większość WAGs polskiej reprezentacji, kibicowała we Francji swojemu mężowi podczas sobotniego meczu ze Szwajcarią. Po zwycięstwie naszych, postanowiła podzielić się radością i rozpierającą ją dumą na Instagramie. W tym celu wrzuciła fotkę z Sarą Boruc i Anną Lewandowską, które również były na trybunach.

Mega dumne, jedziemy dalej - napisała żona Kamila Grosickiego.

 

Mega dumne , jedziemy dalej ???????????? @sinbymannei_com @annalewandowskahpba ????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dominika Grosicka (@dominikagrosicka)


Oprócz pozytywnych komentarzy, w których fani cieszyli się ze zwycięstwa i składali paniom gratulacje, pojawił się także jeden, który skupiał się na czymś zupełnie innym. Jedna z fanek wytknęła bowiem Lewandowskiej to, że do każdego zdjęcia robi głupią minę. Trenerka wyjaśniał, że na zdjęciu... gryzie się w język.

Patrząc na zdjęcia... Gryzę się w język :) Wysyłam dużo pozytywnej energii... :) - napisała szczerze.

Komentującej wyraźnie zrobiło się głupio ze względu na to, co napisała, dlatego szybko skasowała komentarz, a Lewandowskiej napisała:

No Anno, przecież my, Polacy, to pozytywny naród jesteśmy, przecież wiesz (Ps. Ja też gryzę się w język, hehe) - skwitowała.

 

MK

Więcej o:
Komentarze (43)
Dominika Grosicka na zdjęciu z Lewandowską. Nie zgadniecie, co fani wytknęli Annie. Komentarz zniknął po jej odpowiedzi!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mietek

  Oceniono 2 razy 2

  Lewandowska ogarnij sie bo każdy cie ma po dziurki w nosie

 • Gość: Igor

  Oceniono 2 razy 2

  Wszystkie na jedno kopyto :)))))))))))))))))))))))))

 • Gość: Aga

  Oceniono 2 razy 2

  każda jedna pusta..jejku dokąd zmierzasz świecie????????

 • Gość: kazikzbemowa

  Oceniono 2 razy 2

  lewandowska won

 • Gość: XXXX

  Oceniono 2 razy 2

  Koszmarna Lewandowska. Pieniądze przewracają jej w głowie. Niech uważa na tego swojego piłkarzyka, bo takie jak ona już ustawiły się w kolejce

 • Gość: lukki69

  Oceniono 2 razy 2

  ..antyreklama trwa...coraz więcej ludzi uważa te Panie za pustaki ze smartfonem..dziękujemy...

 • literyicyfry123

  Oceniono 2 razy 2

  One mnie nie posłuchają, to może im przekażcie przy okazji, że dużo lepiej się wygląda bez tego kretyńskiego dzióbka co dowodnie widać na pierwszej fotce gdzie trzecia pani wygląda spoko a dwie pierwsze jak jakieś upośledzone umysłowo kurewki. O co chodzi z tymi współczesnymi laskami że chcą wyglądać jak to różowe mięsko którego zdjęcia pakują nam za szyby samochodów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX