Fan spytał Calvina o rozstanie. Tak SZCZEREJ odpowiedzi nie spodziewał się nikt. "Ona zdecydowanie nie jest...". Mocne!

Calvin Harris od początku sprawiał wrażenie pogodzonego z rozstaniem z Taylor Swift. Jego najnowsze wypowiedzi zdradzają jednak, że jest w nim dużo żalu przez okoliczności zakończenia związku.
Calvin Harris o rozstaniu z Taylor Swift Tak szczerej wypowiedzi nie spodziewał się nikt. Mocne! Calvin Harris i Taylor Swift rozstali się niecały miesiąc temu. Do tej pory żadna ze stron nie chciała skomentować tego, kto podjął decyzję o zerwaniu, a internauci prześcigali się w snuciu teorii na temat przyczyn zakończenia związku. Niedawno wyszło na jaw, że Taylor bardzo szybko "przetrawiła" rozstanie i zaczęła spotykać się z Tomem Hiddlestonem. Wszyscy zastanawiali się jak na tę informację zareagował były chłopak piosenkarki. Pamiętacie ostatnie wideo, na którym muzyk z uśmiechem na twarzy mówił, że wszystko jest w porządku, a Taylor ma prawo robić, co chce? Okazuje się, że niekoniecznie mówił prawdę. Jego najnowsze wypowiedzi zdradzają, że jest w nim dużo żalu. Jak podaje Teen Vogue, Harris dyskutował ostatnio z fanami na Instagramie. Podczas rozmowy zdradził szczegóły na temat rozstania. Jedna z internautek zapytała, dlaczego przestał obserwować konto swojej byłej dziewczyny. Mogę robić to, co mi się podoba. Ja nikogo nie zostawiłem, a ona wcale nie jest nieszczęśliwa - powiedział Harris. Wyczuwamy rozgoryczenie. Czyżby Taylor zerwała z nim, żeby być z Tomem?

Calvin Harris i Taylor Swift rozstali się w niewyjaśnionych okolicznościach niecały miesiąc temu. Do tej pory żadna ze stron nie chciała skomentować tego, kto podjął decyzję o zerwaniu, a internauci prześcigali się w snuciu teorii na temat przyczyn zakończenia związku.

Niedawno wyszło na jaw, że Taylor bardzo szybko "przetrawiła" rozstanie i zaczęła się spotykać z Tomem Hiddlestonem. Wszyscy zastanawiali się jak na tę informację zareagował były chłopak piosenkarki. Pamiętacie ostatnie wideo, na którym muzyk z uśmiechem na twarzy mówił, że wszystko jest w porządku, a Taylor ma prawo robić, co chce? Okazuje się, że niekoniecznie mówił prawdę.

Jak podaje Teen Vogue, Harris wszedł ostatnio na Instagramie w dyskusję z fanami, podczas której zdradził szczegóły na temat rozstania.

 

 

 

Kiedy fanka spytała dlaczego przestał obserwować konto swojej byłej dziewczyny, Harris odpowiedział:

Bo mogę robić to, co mi się podoba.

W kolejnym komentarzu dodał jeszcze:

Ja nikogo nie zostawiłem, a ona zdecydowanie nie jest nieszczęśliwa

Czuć rozgoryczenie. Czyżby Harris właśnie przyznał się do tego, że to Taylor z nim zerwała, i to właśnie po to, żeby być z Tomem?

 

 

MK

Więcej o:
Skomentuj:
Fan spytał Calvina o rozstanie. Tak SZCZEREJ odpowiedzi nie spodziewał się nikt. "Ona zdecydowanie nie jest...". Mocne!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX