Marina Łuczenko w sesji dla Gali. Stylizowała ją... Sara BORUC. I chyba trochę "popłynęła". Ups!

Marina Łuczenko chyba na dobre już zaprzyjaźniła się z Sarą Boruc. Dowodem na to jest najnowsza sesja piosenkarki dla Gali, w której za stylizacje odpowiada właśnie żona piłkarza. Z jakim efektem?

Marina Łuczenko nie próżnuje. Po głośnym weselu media nie opuszczają jej na krok, a piosenkarka wykorzystuje to jak tylko może. W końcu na jesień zaplanowana jest premiera jej najnowszej płyty, a ta sama się nie wypromuje.

Pamiętacie jak pisaliśmy, że na najnowszej okładce Gali Marina przypomina nieco Sarę Boruc? Chyba rozumiemy już, z czego to wynika. Okazuje się, że stylizacją do sesji zajęła się właśnie żona piłkarza. Trzeba przyznać, że trochę ją poniosło. Do jednej z sukni dobrała bowiem... czarne klapki z futerkiem.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Nowa moda się przyjmie?

 

MK

Więcej o:
Komentarze (20)
Marina Łuczenko w sesji dla Gali. Stylizowała ją... Sara BORUC. I chyba trochę "popłynęła". Ups!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Stasia

  Oceniono 3 razy 3

  Piosenkarka? To celebrytka i małżonka piłkarza. Nie przesadzajcie z tym podniecaniem się i promowaniem tej pięknej, aczkolwiek nic konkretnego nie robiacej pani.

 • Gość: watchdog

  Oceniono 3 razy 3

  Najciekawsze jest to, ze te pustaki serio uwazaja, ze sa kims...

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 3 razy 3

  Takich ludzi nie ma nawet co porównywać z nami. Te kobiety żyją w kompletnie innym świecie, bo są bogate i nie będą przypuszczalnie nigdy borykały się z naszymi problemami. Więc ich jedynymi (Jak dla mnie wydumanymi problemami życiowymi) problemami jest np. to w co się danego dnia ubrać. Więc one mogą sobie pozwolić na takie odpływanie, bo i tak wiedzą, że zapatrzona w nie gawiedź marząca aby mieć takie życie jak one, i tak będzie chciała je naśladować, i będzie uważała iż wszystko co one robią jest na czasie, trendy itd. Na szczęście są jeszcze tacy ludzie jak ja, którzy kompletnie mają w nosie takie kobiety jak one. I właśnie ci normalni ludzie są naprawdę szczęśliwi.

 • Gość: kasia

  Oceniono 2 razy 2

  Wyglądaj identycznie, mam trudności w odróżnieniu która jest którą.

 • dorotek1983

  Oceniono 1 raz 1

  A Marina śpiewa? Myślałam, że to Pani, która jest znana z tego, że jest znana jak np Siwiec.

 • dorotek1983

  Oceniono 1 raz 1

  Na zdjęciu razem wyglądają jak klony

 • Gość: Lady bez punka

  Oceniono 1 raz 1

  Jaka stylizowana taka stylistka obie warte siebie czyli ...mniej niż zero.

 • Gość: xxexxexexe

  Oceniono 1 raz 1

  wzięła ślub ze Szczęsnym żeby się lansować na Euro jako żona bramkarza... a Szczęsny kontuzję złapał po 1 meczu i nici z lansu

 • Gość: :)

  0

  o ile te klapki faktycznie są obrzydliwe to niestety taka teraz panuje moda... nie mam pojęcia czy do Polski już doszło czy w ogóle dojdzie, ale owe klapki z futerkiem są w modzie np w USA. Rihanna wydała nawet swoje różowe bodajże pod patronatem Pumy :D także nie ma wtopy, po prostu klapki ohydne są i tyle...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX