Katie Holmes z Suri na planie filmowym. Mała to KLON matki! Do tego z roku na rok jest coraz ładniejsza

Katie Holmes przebywa obecnie w Toronto, gdzie gra w nowym filmie, "The Kennedys after Camelot". Towarzyszy jej córka. A my nie możemy oderwać od niej wzroku!

Katie Holmes i Suri Cruise są niemal nierozłączne. Aktorka zabrała swoją 10-letnią córeczkę na plan filmu, w którym wciela się w samą Jacqueline Kennedy. Suri wśród aktorów i kamer czuje się jak ryba w wodzie. Na zdjęciach widać jak bawi się z mamą, pałaszuje lody, a nawet roznosi członkom ekipy kawę. Zwróćcie uwagę na jej buzię - z roku na rok staje się coraz bardziej podobna do sławnej mamy!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Mamy wrażenie, że mała Cruise wyrośnie kiedyś na prawdziwą piękność. Póki co cieszy się dzieciństwem u boku mamy. Media donoszą, że ojciec i córka nie widzieli się już od 3 lat.

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (10)
Katie Holmes z Suri na planie filmowym. Mała to KLON matki! Do tego z roku na rok jest coraz ładniejsza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Angelika

  Oceniono 1 raz 1

  Dokładnie to cały ojciec,uśmiech ,oczy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Gdzie wy oczy macie? Przecież to kropka w kropke ojciec. Niestety...

 • intruz22

  0

  Twarz Suri to damska wersja Toma i dobrze. A nogi mam nadzieję, że nie odziedziczy ich po mamie, ale Suri jest dużo ładniejsza od Katie.

 • Gość: Eurotram

  0

  "Media donoszą, że ojciec i córka nie widzieli się już od 3 lat"

  Fajne spostrzeżenie... ale czy ktoś pamięta że jest to wynikiem tego iż ta niewinna Katie Holmes... stanęła na rzęsach żeby przyznano jej wyłączną opiekę nad dzieckiem i uniemożliwiono córce kontakt z ojcem? Z tekstu wynika że z Toma taki wyrodny ojciec,tylko że to nie za bardzo od niego zależy...

 • Gość: blobl

  0

  ma nos po Cruisie, piękna nie będzie.

 • Gość: Anka

  0

  "rośnie na piękność"??????? Do cholery jasnej, nauczcie się pismaki mowy ojczystej, a jak nie, to do plewienia buraków...... już wytrzymać nie można z tymi tępymi strzałami..... rośnie na piękność.....banda tłumoków i nieuków

 • Johnny Bravo

  Oceniono 1 raz -1

  Pokażcie w końcu zdjęcia tych szpetnych zakompleksionych pasztetów które wypisują takie bzdety! Jaka piękność?! Skoro jest klonem matki a tej do piękności jest dalekoooooo to jakim cudem młoda rośnie na piękność?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX