Marina na okładce "Gali". Wzruszające wyznanie, ale my patrzymy na twarz. To jeszcze ona czy już Sara Boruc?

Marina w najnowszej "Gali" opowiada m.in. o swoim związku z Wojciechem Szczęsnym. Wywiadowi towarzyszy oczywiście piękna sesja. Ale czy grafik trochę nie przesadził?
Marina w "Gali". Grafik przesadził Wywiadowi towarzyszy sesja Marina w najnowszej "Gali" opowiada m.in. o swoim związku z Wojciechem Szczęsnym. Wywiadowi towarzyszy oczywiście piękna sesja. Ale czy grafik trochę nie przesadził? Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny to jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Są ze sobą od 3 lat, a kilka tygodni temu piłkarz i piosenkarka wzięli bajkowy ślub w Grecji. Państwo Szczęśni są nie tylko piękni i bogaci, ale też bardzo w sobie zakochani. - Za mężem pójdę na koniec świata - wyznaje artystka w wywiadzie. A jak wygląda prześliczna Marina na okładce? Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że przypomina inną WAG - Sarę Boruc. Panie przyjaźnią się ze sobą, a internauci często zarzucają ukochanym piłkarzy, że stają się do siebie coraz bardziej podobne. Myślicie, że to przesada ze strony grafika? A może Marina faktycznie tak bardzo przypomina swoją koleżankę?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny to jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Są ze sobą od 3 lat, a kilka tygodni temu piłkarz i piosenkarka wzięli bajkowy ślub w Grecji. Państwo Szczęśni są nie tylko piękni i bogaci, ale też bardzo w sobie zakochani.

Za mężem pójdę na koniec świata - wyznaje artystka w wywiadzie.

A jak wygląda prześliczna Marina na okładce? Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że przypomina inną WAG - Sarę Boruc. Panie przyjaźnią się ze sobą, a internauci często zarzucają ukochanym piłkarzy, że stają się do siebie coraz bardziej podobne.

Myślicie, że to przesada ze strony grafika? A może Marina faktycznie tak bardzo przypomina swoją koleżankę?

JM

Więcej o:
Komentarze (7)
Marina na okładce "Gali". Wzruszające wyznanie, ale my patrzymy na twarz. To jeszcze ona czy już Sara Boruc?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: skiba

  Oceniono 7 razy 7

  Wszyscy czepiają się piłkarzy, że wybierają puste, sztuczne z urody lale.
  Żaden z nich, nie weźmie sobie dziewczyny na poziomie, bo zwyczajnie nie miałby z nią o czym rozmawiać. Bez urazy, ale futboliści, to w przeważającej większości totalne pustaki, strojący się jak dawni cinkciarze, czyli fura, skóra i komóra. Podobnie jak ich partnerki życiowe, też lubią się stroić, nałogowo robić sobie zdjęcia i wrzucać do sieci.
  Podsumowując: jaki pan, taki kram...

 • Gość: Anya

  Oceniono 5 razy 3

  Marina jest niebrzydka,ale ma troche dziwnie szeroko rozstawione oczy i przez to nie ma zbyt madrego wyrazu twarzy.

 • Gość: xxx

  Oceniono 3 razy 3

  MaRina - hahahahahahha

 • Gość: :)

  Oceniono 2 razy 2

  "Pojde za mezem na koniec swiata" ..... dopoty bedzie zarabial tak jak zarabia...

 • Gość: Nieszczęsny

  Oceniono 2 razy 2

  Marina Dupczenko Szczęsna

 • Gość: :)

  Oceniono 2 razy 2

  oczywiście, że pojedziesz, a co miałabyś robić bez niego i jego $$ ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX