Nicole Scherzinger na spacerze z MŁODSZYM chłopakiem! Wcześniej był związany z wielką gwiazdą tenisa

Nicole Scherzinger i Grigor Dimitrov są parą! Para miesiącami zachowywała w tej sprawie dyplomatyczne milczenie.

Nicole Scherzinger i tenisista Grigor Dimitrov są parą? Takie plotki pojawiły się już pod koniec ubiegłego roku, brakowało jednak ich wspólnych zdjęć. Owszem, Scherzinger pojawiała się na meczach tenisisty, więc było wiadomo, że jest coś na rzeczy, ale trudno ich było "przyłapać" na randce. Pewność właściwie zyskaliśmy dopiero w grudniu, kiedy Dimitrov przyznał, że "mają za sobą wiele randek".

Para jednak nie zamierza ukrywać związku. Spacerują ulicami i wyglądają pięknie razem. Ta zdjęcia zrobiono niedawno w Paryżu.

<< NICOLE SCHERZINGER Z CHŁOPAKIEM >>


25-letn Grigor Dimitrov jest młodszy od swojej dziewczyny o 12 lat. Wygląda na to, że ten bułgarski tenisista ma słabość do starszych od siebie kobiet, bo wcześniej był związany z gwiazdą rosyjskiego tenisa, Marią Sharapovą, od której jest młodszy o 4 lata. Para rozstała się w lecie ubiegłego roku po 2-letnim związku.

Nasze drogi się rozeszły, ale przeżyliśmy ze sobą wspaniałe chwile - czytamy jego wypowiedź w "Daily Mail".

JZ

Więcej o:
Komentarze (2)
Nicole Scherzinger na spacerze z MŁODSZYM chłopakiem! Wcześniej był związany z wielką gwiazdą tenisa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • piratka88

  Oceniono 6 razy 4

  Warto dodać, że ten sam pan był wcześniej związany z Sereną Williams, między innymi dlatego Maria i Serena nie są najlepszymi przyjaciółkami ;) Koleś jednym słowem jest kawałem sku*****. Przynajmniej z mojego punktu widzenia, nie chciałabym, żeby mój były zaraz po mnie zaczął się spotykać z moją największą rywalką na korcie. Raczej dobrze to o nim nie świadczy. Ja z taką wiedzą bym na gościa nawet nie spojrzała. :)

  Ps. Jak można nie wspomnieć o tym w takim "artykule" ? Lol dziennikarzyny.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy -1

  On niezle ciacho ona widac ze doswiadczona przez zycie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX