Polka została I Wicemiss Świata Mężatek. Trudno się dziwić. W kostiumie kąpielowym była bezkonkurencyjna!

Ostatnio Polki nie mają za dużo szczęścia w światowych konkursach piękności. Złą passę przełamała Klaudia Matlak, która została I Wicemiss Świata... Mężatek.

Wybory Miss Świata Mężatek odbyły się w tym roku w Chinach. Nie wiedzieliście, że taki konkurs istnieje? My też, dopóki Polka nie została w nim wyróżniona. Klaudia Matlak zdobyła tytuł I Wicemiss i chociaż wybory miały miejsce 12 marca, dopiero teraz laureatka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o swojej przygodzie. Okazało się, że do udziału w Mrs. World namówił ją mąż. Dziwne? Nie, jeśli wziąć pod uwagę, że on też brał udział w podobnych konkursach.

Poznaliśmy się podczas pokazów mody, razem startowaliśmy w różnych wyborach. To wpłynęło na to, że nie jesteśmy o siebie zazdrośni - powiedziała Matlak.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Miss Świata Mężatek to alternatywa dla Miss World, w którym mogą brać udział tylko kobiety niezamężne. Czym się różnią te dwa konkursy?

To są inne doświadczenia. Myślę, że na to przekłada się też to, że każda z nas na tym etapie życia ma do czego wracać, ma swoją pasję, swojego męża, dzieci, rodzinę. Często te kobiety działają charytatywnie, prowadzą różne fundacje, realizują się zawodowo - wylicza Matlak, która wcześniej została Miss Beskidów i brała też udział w wyborach Miss Polski 2007.

Choć Matlak ma spore doświadczenia w konkursach piękności, z wykształcenia jest magistrem zarządzania i inżynierem informatykiem. Prowadzi własną firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz.

WJ

Więcej o:
Komentarze (12)
Polka została I Wicemiss Świata Mężatek. Trudno się dziwić. W kostiumie kąpielowym była bezkonkurencyjna!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ja01

  Oceniono 1 raz 1

  ładna :)

 • Gość: John

  0

  i niech nie spadnie na mnie fala 'hejtow' i deszcz krytyki... nie uwazam ze kobiety powinno sie zamknac w kuchni. matki/mezatki moga z powodzeniem rozwijac sie na wielu frontach, ale konkursy Miss to chyba nie jest szczyt ambicji...

 • Gość: John

  0

  faktycznie jakiegos szalu nie ma.... czesto widze lepsze mezatki odprowadzajace dzieci do przedszkola w moim miescie ;) ba, wsrod znajomych ile mam atrakcyjniejszych mezatek.. ale to juz chyba kwestia 'dobrego smaku' i malzenskich ukladow, bo wsrod moich znajomych zadna mezatka nie chce startowac w rozbieranych konkursach... :/

 • Gość: on

  0

  wracac do kuchni i juz

 • Gość: tilow3

  0

  Bardzo ładna o klasycznej urodzie. Jest taka scena w Bondzie nr 21
  Vesper: Będą z tobą problemy?
  Bond: Bez obaw. Nie jesteś w moim typie.
  Vesper: Za bystra?
  Bond: Niezamężna.
  Ta pani nie dość, że ładna to na dodatek mężatka. Ideał!

 • Gość: Ok

  0

  Okropna!!!!!!

 • Gość: Adam

  0

  To jakiś żart!!!!! W moim bloku mieszka conajmniej 5 dziewczyn pomiędzy 30-40 lat wyglądających jak milion dolarów w porównaniu z tą panią o bardzo brzydkichcrysachctwarzy i tragicznym nosie

 • mgr.nauk

  0

  ja jom wale! niczego sobie

 • Gość: toosch

  0

  Zaintrygowalo mnie zdjecie nr 9. Szlachetne oblicze p. Matlak

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX