Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło na jednej imprezie. Ona przyszła sama, on - z nową żoną

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło po rozwodzie zachowali podobno przyjacielskie relacje. Na imprezie magazynu "Zwierciadło" nie było tego widać.
Mrozowska i Szaciłło na jednej imprezie Ona przyszła sama, on - z nową żoną. Było niezręcznie? Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło po rozwodzie zachowali podobno przyjacielskie relacje. Na imprezie magazynu "Zwierciadło" nie było tego widać. Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło w 2013 roku zakończyli swoje dziesięcioletnie małżeństwo. Zarówno aktorka, jak i kucharz szybko ponownie ułożyli sobie życie z nowymi partnerami. Mrozowska zapewniała też w wywiadach, że mimo rozstania para zachowała przyjacielskie stosunki, przede wszystkim dla dobra ich dwóch małych córek. Wygląda jednak na to, że nawet mimo tak optymistycznych deklaracji trudno czasem uniknąć mało komfortowych sytuacji. W poniedziałek Mrozowska i Szaciłło spotkali się bowiem na rozdaniu nagród "Kryształy Zwierciadła", przyznawanych przez redakcję tego popularnego miesięcznika. Monika Mrozowska, która na imprezę przyszła sama, wybrała na tę okazję oryginalny kombinezon w kwiatowy wzór. Jej mąż pojawił się za to na gali w towarzystwie swojej nowej żony, Karoliny Kopacz, z którą pisze cieszące się dużą popularnością poradniki o zdrowym stylu życia. Byli małżonkowie zachowali podczas imprezy zdrowy dystans, a fotografom nie udało się uchwycić na zdjęciach jakiejkolwiek rozmowy między nimi. Myślicie, że się unikali?

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło w 2013 roku zakończyli swoje dziesięcioletnie małżeństwo. Zarówno aktorka, jak i kucharz szybko ponownie ułożyli sobie życie z nowymi partnerami.

Mrozowska zapewniała też w wywiadach, że mimo rozstania para zachowała przyjacielskie stosunki, przede wszystkim dla dobra ich dwóch małych córek.

Wygląda jednak na to, że nawet mimo tak optymistycznych deklaracji trudno czasem uniknąć mało komfortowych sytuacji. Wczoraj Mrozowska i Szaciłło spotkali się bowiem na rozdaniu nagród "Kryształy Zwierciadła", przyznawanych przez redakcję tego popularnego miesięcznika.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Monika Mrozowska, która na imprezę przyszła sama, wybrała na tę okazję oryginalny kombinezon w kwiatowy wzór. Jej mąż pojawił się za to na gali w towarzystwie swojej nowej żony, Karoliny Kopacz, z którą pisze cieszące się dużą popularnością poradniki o zdrowym stylu życia.

Byli małżonkowie zachowali podczas imprezy zdrowy dystans, a fotografom nie udało się uchwycić na zdjęciach jakiejkolwiek rozmowy między nimi.

Myślicie, że się unikali?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (50)
Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło na jednej imprezie. Ona przyszła sama, on - z nową żoną
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kora

  Oceniono 1 raz 1

  co to za pasztet

 • Gość: bywa

  Oceniono 1 raz 1

  Mrozowska nie może sie odciąć od rodziny zastepczej sama nad nia pracuje

 • Gość: Tylko prawda

  Oceniono 1 raz 1

  Macieju z żoną, pewnego dnia ludzie którzy w was nie wierzyli będą opowiadali wszystkim jak was poznali ( z żoną Karoliną rzecz jasna)

 • Gość: LUBIĘ

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Moniko stare chińskie przysłowie mówi,że jeśli uderzysz głową w dzban i usłyszysz dudniący dźwięk, nie sądź pochopnie,że to dzban jest PUSTY

 • Gość: koko

  Oceniono 1 raz 1

  Mrozo mega aktoraka nowa zona Pana Macieja to mądry,wykształcony i wartościowy człowiek Zyczę im obojgu powodzenia a chamskie wpisy niech mają w d.pie. Mrozo niech sie dalej lansuje przez nagosci itp zycie pokaże tylko trzeba czasu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX