Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na imprezie. Razem, a jednak osobno. Też TO widzicie?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak rzadko pojawiają się razem na imprezach, ale kiedy już to robią, nie ukrywają łączącego ich uczucia. Tym razem zachowywali się inaczej.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak to jedna z naszych ulubionych polskich par. Od lat są razem, ale stronią od mediów i rzadko pojawiają się na ściankach. W poniedziałek uczestniczyli jednak w rozdaniu nagród "Zwierciadła". Aktor zaprezentował  się w czarnym, a aktorka w białym garniturze do którego dobrała cieliste szpilki. Bardziej jednak niż na ich wygląd zwróciliśmy uwagę na nieco inne, niż zazwyczaj zachowanie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wilczak, który zawsze okazuje partnerce dużo uczucia, tym razem trzymał się na dystans. Żadnego obejmowania i czułych spojrzeń. Czepiamy się czy też to widzicie?

WJ

Więcej o:
Komentarze (29)
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na imprezie. Razem, a jednak osobno. Też TO widzicie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lila

  Oceniono 8 razy 6

  Joanno, blond nie jest dla ciebie, ewentualnie z krótkimi włosami, ale tym słomianym piórom mówimy NIE, czy ty nie masz lustra?

 • Gość: opty

  Oceniono 2 razy 2

  Nie, to straszne, nie do uwierzenia... nie będę mógł spać ;-)

 • Gość: przegość

  Oceniono 2 razy 2

  Ni ch...a, nie widzimy!

 • Gość: BUBEREK

  Oceniono 1 raz 1

  JAK DLUGO BEDA TE DWA BLAZNY JESZCZE W TV ZYGAC SIE CHCE TO BEZTALECIA

 • Gość: Jola

  Oceniono 1 raz 1

  Brodzik jakos tak zdziadziala, no i promuje sie na sile a w tym kolorze blond to wyglada jak poldupek zza krzaka, w ogole jej nie pasuje, kobieto spojrz w lustro. No a Wilczak jak byl brzydki tak jest, ale Brodzik w blond okropnie, nie jest soba. Robi to dla Wliczaka? nie warto

 • Gość: kochliwy

  Oceniono 1 raz 1

  Mnie bardziej intersuje ta piękna brunetka w tle, wygląda na fajną babkę

 • Gość: zawiedziona poziomem

  Oceniono 1 raz 1

  zainteresowani i tak tego nie czytają, wiec po co kierować komentarz do nich bezpośrdnio- nie rozumiem. "artykuł" bez sensu. Nic nie wiemy tylko nam sie coś wydaje. strata czasu.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 3 razy 1

  On wygląda jak starzec.Jak mogła się zakochać w takim brzydalu z takimi rowami między ustami.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 3 razy 1

  Zamiast pracować uczciwie,to żyją tylko z reklamy.Na siłę wciskają się w każdą reklamę,nawet do tego angażują dzieci.To nieuczciwe tak zarabiać.Jedni zapie...ją za 2 tys.zła drugi za kilka minut reklamy grube tysiące.WSTYD!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX