Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski pierwszy raz od ogłoszenia jej ciąży. Brzuch ukrywała pod obszerną sukienką

Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski wkrótce zostaną po raz pierwszy rodzicami. Nie oznacza to jednak, że para rezygnuje ze swoich ulubionych aktywności.
Szczurek kibicuje mężowi Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski pierwszy raz od ogłoszenia jej ciąży Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski wkrótce zostaną po raz pierwszy rodzicami. Nie oznacza to jednak, że para rezygnuje ze swoich ulubionych aktywności. Agnieszka Szczurek, żona Kuby Wesołowskiego, za kilka miesięcy urodzi pierwsze dziecko pary. Dziennikarka TVN nie zamierza jednak na razie zwalniać tempa i nadal pozostaje bardzo aktywna. W miniony weekend Szczurek pojawiła się w podwarszawskiej Wiązownej, aby kibicować swojemu mężowi podczas zorganizowanego przez niego charytatywnego biegu na 10 km. Sama dziennikarka wprawdzie nie mogła pobiegać, ale mocno trzymała kciuki za aktora. Szczurek wybrała na tę okazję bardzo wygodną, luźną sukienkę z dresowej dzianiny z dołem z falbanek. Jej krój skutecznie zamaskował brzuszek prezenterki, więc póki co nie wiemy, czy ciąża jest już u niej widoczna.

Agnieszka Szczurek, żona Kuby Wesołowskiego, za kilka miesięcy urodzi pierwsze dziecko pary. Dziennikarka TVN nie zamierza jednak na razie zwalniać tempa i nadal pozostaje bardzo aktywna.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W miniony weekend Szczurek pojawiła się w podwarszawskiej Wiązownej, aby kibicować swojemu mężowi podczas zorganizowanego przez niego charytatywnego biegu na 10 km. Sama dziennikarka wprawdzie nie mogła pobiegać, ale mocno trzymała kciuki za aktora.

Szczurek wybrała na tę okazję bardzo wygodną, luźną sukienkę z dresowej dzianiny z dołem z falbanek. Jej krój skutecznie zamaskował brzuszek prezenterki, więc póki co nie wiemy, czy ciąża jest już u niej widoczna.

Jedno jest pewne: Agnieszka Szczurek w odmiennym stanie wprost promienieje!

 

IN

Więcej o:
Komentarze (5)
Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski pierwszy raz od ogłoszenia jej ciąży. Brzuch ukrywała pod obszerną sukienką
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  kolejna panna co zaciażyła-trzeba ogłosic sprawe całemu swiatu...-tak wazna wiadomość jak to że moja koza wpie.......a truskawki.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Tak próbowała ukryć swój brzuch, a redakcja i tak się wygadała :D

 • Gość: ggg

  Oceniono 1 raz 1

  Ta panna w jednym z wywiadów powiedziała: "nie ważne jak biegasz tylko w czym biegasz". Echo w głowie ...

 • Gość: gosc

  0

  jest w ciąży z wesołowskim ???? jakos w to wątpie.

 • Gość: Marcelina

  Oceniono 2 razy -2

  To fajna i mądra dziewczyna. Spokojnej ciąży Agnieszko!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX